Eubos Urea 5% - Krém Na Tvár 50ml

1×50 ml

Značka: EUBOS

Ľahký, rýchlo sa vstrebávajúci krém vyvinutý v spolupráci s lekármi pre každodennú starostlivosť. Vhodný pre suchú, nerovnú a napätú pokožku na tvári. Slúži tiež ako podporná starostlivosť pri liečbe atopického ekzému, psoriázy a pre diabetických pacientov.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

13,19
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Eubos Urea 5% - Krém Na Tvár 50ml 1×50 ml

X63537

Hlavný popis produktu

Typ pokožky: Krém na tvár EUBOS UREA 5 % je vhodný na dennú starostlivosť pre suchú pleť. Aktívne látky: UREA, alantoín, glycerín, L-kyselina mliečna (prírodná forma), makadamiový olej. Bez parfumácie, lanolínu, farbív, PEG-derivátov a parabénu. Produkt neobsahuje minerálny olej (parafín). Vhodné na: Suchú, drsnú a napnutú pokožku.

Pôsobenie: Suchá pokožka je často výsledkom nedostatku lipidov a najmä nedostatku urey – prirodzenej hydratačnej látky. Krém na tvár EUBOS UREA 5 % intenzívne dodáva pokožke ureu viažucu vlhkosť a tým významne zvyšuje jej hydratačnú schopnosť. Pôsobí intenzívne, dlhodobo hydratuje a vyhladzuje nerovnosti. Ochranná funkcia pokožky je preukázateľne posilnená a normalizovaná. Kombinácia účinných látok s olejom z makadamiových orechov, alantoínom a glycerínom posilňuje vlastnú funkciu pokožky ako ochrannej bariéry, vyhladzuje ju a zmierňuje pocit napätia a svrbenia. Dermatologické testy a klinické štúdie zamerané na suchú a veľmi suchú pokožku (neurodermatitída) potvrdzujú vynikajúcu účinnosť a znášanlivosť produktu.

Aplikácia: Krém nanášajte pravidelne ráno a večer na očistenú pleť a ľahko vmasírujte. Je vhodný ako podklad pre mejkap a tiež ako starostlivosť po holení. Neskladujte pri teplote vyššej ako 25 °C. Výsledky: Hydratácia suchej pokožky sa intenzívne a dlhodobo zvýši a trvá až 48 hodín po použití. Celkový stav pokožky je preukázateľne lepší a pleť pôsobí hladko a udržiavane. Veľkosť balenia: 50 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.