Eubos Urea 5% - Krém Na Ruky 75ml

1×75 ml

Značka: EUBOS
Ľahká nemastiaca emulzia s vitamínovým komplexom má regeneračné účinky, pôsobí dlhodobo a chráni pokožku. S bambuckým maslom a ureou, ktorá pokožku vyhladzuje a hydratuje. Bez parfumácie. Vhodná tiež ako podporná starostlivosť pri liečbe atopického ekzému, cukrovky a psoriázy.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
5,89
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X63541

Typ pokožky: Krém na ruky EUBOS UREA 5 % je vhodný na starostlivosť o suchú pokožku. Aktívne látky: UREA, alantoín, glycerín a L-kyselina mliečna (prírodná forma), bambucké maslo, vitamín E, provitamín B5, niacínamid (vitamín B3). Bez parfumácie, PEG-derivátov a lanolínu. Produkt neobsahuje minerálny olej (parafín). Vhodné na: Veľmi suché, popraskané a namáhané ruky. Pôsobenie: Suchá pokožka je často výsledkom nedostatku lipidov a najmä nedostatku urey – prirodzenej hydratačnej látky.

Krém na ruky EUBOS UREA 5 % dodáva pokožke ureu, ktorá na seba viaže vlhkosť a zvyšuje tak schopnosť hydratácie. Vitamínový komplex s vitamínom E, pro-vitamínom B5 (D-Pantenol), alantoínom a niacínamidom, pomáha podporovať vlastnú regeneráciu pokožky a celkovo zlepšiť jej štruktúru. Hodnotné ochranné zložky s bambuckým maslom dodávajú pokožke lipidy, ukľudňujú ju a znižujú jej vyčerpanosť. Dermatologické skúšky potvrdili posilnenie a obnovu vlastnej ochrannej funkcie pokožky. Aplikácia: Krém dobre vmasírujte niekoľkokrát denne do pokožky, najmä po umytí rúk, pričom venujte osobitnú pozornosť oblastiam medzi prstami.

Uchovávajte pri teplote neprevyšujúcej 25 °C. Kombinujte: Odporúčame kombinovať s telovým mliekom EUBOS UREA 10 %. Výsledky: Rýchlo sa vstrebávajúci prípravok hydratuje suchú pokožku a dodáva jej cenné lipidy. Jemný nemastiaci ochranný film pomáha pri každodennom používaní chrániť pred škodlivými vonkajšími vplyvmi. Špeciálna receptúra ​​bohatá na vitamíny výrazne zlepšuje stav pokožky. Už po niekoľkých použitiach je aj veľmi drsná a suchá pokožka zreteľne hladšia a pružnejšia. Ruky pôsobia upravenejšie a mladšie.

Vynikajúca účinnosť a znášanlivosť potvrdená dermatologickými testami a klinickými štúdiami. Účinnosť potvrdená lekármi pri liečbe diabetu a neurodermatitídy. Veľkosť balenia: 75 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.