Eubos Urea 10% - Telové mlieko 200ml

1×200 ml

Značka: EUBOS

Výživná emulzia s mandľovým olejom, alantoínom a 10 % ureou je produkt lekárskej starostlivosti na každodennú starostlivosť o veľmi suchú, svrbiacu a šupinatú pokožku (napríklad v prípadoch starnúcej pokožky alebo suchej pokožky pacientov s cukrovkou). Slúži tiež ako podporná starostlivosť pri liečbe atopického ekzému a psoriázy.

21,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Eubos Urea 10% - Telové mlieko 200ml 1×200 ml

X63538

Hlavný popis produktu

Typ pokožky: Telové mlieko EUBOS UREA 10 % je vhodné na dennú starostlivosť o telo so suchou pokožkou. Aktívne látky: UREA, alantoín, glycerín, L-kyselina mliečna (prírodná forma), makadamiový olej, včelí vosk, vitamín E. Bez PEG-derivátov a parabénu. Produkt neobsahuje minerálny olej (parafín). Vhodné na: Extrémne suchú, svrbiacu a šupinatú pokožku.

Pôsobenie: Suchá pokožka je často výsledkom nedostatku lipidov a najmä nedostatku urey – prirodzenej hydratačnej látky. Telové mlieko EUBOS UREA 10 % intenzívne dodáva pokožke ureu viažucu vlhkosť a tým významne zvyšuje jej hydratačnú schopnosť. Urea má tiež keratolytický účinok – zmäkčuje zrohovatenú vrstvu kože, odstraňuje šupinky s výsledným efektom hladkej pokožky. Alantoín a špeciálna lipidová kombinácia s olejom zo sladkých mandlí pomáhajú posilňovať prirodzenú ochrannú funkciu pokožky a chránia ju pred nadmernou dehydratáciou. Aplikácia: Telové mlieko nanášajte na postihnuté miesta podľa potreby aj niekoľkokrát denne a ľahko vmasírujte. Vhodnosť produktu pre deti konzultujte s pediatrom. Neskladujte pri teplote vyššej ako 25 °C.

Výsledky: Používaním sa zlepšuje hydratácia pokožky. Vytvorený jemný lipidový film má ochranný účinok a značne znižuje pocit napätia v pokožke, zmierňuje sa jej nepríjemné svrbenie. Dermatologické testy a klinické štúdie potvrdzujú vynikajúcu účinnosť a znášanlivosť produktu v prípadoch veľmi suchej problematickej pokožky, najmä pri neurodermatitíde a staršej pleti. Veľkosť balenia: 200 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.