Eubos Urea 10% - Krém Na Nohy 100ml

1×100 ml

Značka: EUBOS
Rýchlo sa vstrebávajúca emulzia s olejom pre každodenné použitie na suché, veľmi suché, drsné a popraskané nohy, proti otlakom, zrohovatelým miestam a prasklinám na nohách. Vhodná tiež ako podporná starostlivosť pri cukrovke, atopickom ekzéme a psoriáze.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
7,89
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X63540

Typ pokožky: Krém na nohy EUBOS UREA 10 % je vhodný na starostlivosť o nohy so suchou pokožkou. Aktívne látky: UREA, alantoín, glycerín a L-kyselina mliečna (prírodná forma), makadamiový olej. Bez parfumácie, PEG-derivátov a mikroplastov.

Produkt neobsahuje minerálny olej (parafín). Vhodné na: Suchú, popraskanú pokožku nôh, na otlaky a praskliny. Pôsobenie: Suchá pokožka je často výsledkom nedostatku lipidov a najmä nedostatku urey – prirodzenej hydratačnej látky. Krém na nohy EUBOS UREA 10 % zásobuje pokožku ureou, ktorá na seba viaže vlhkosť a zvyšuje tak schopnosť hydratácie. Vyšší obsah urey má keratolické účinky – zmäkčuje zrohovatenú vrstvu kože a odlupuje šupinky na vrchnej vrstve pokožky a predchádza vzniku nových.

Alantoín, metyl-laktát, kyselina mliečna a špeciálna kombinácia lipidov s kvalitným olejom zo sladkých mandlí a glycerínom pokožku vyhladzujú a zjemňujú. Aplikácia: Krém nanášajte ráno a večer na umyté a suché nohy a ľahko vmasírujte. Špeciálnu starostlivosť venujte silnej vrstve zrohovatelej kože na pätách. Vyhnite sa kontaktu s očami. Kombinujte: Odporúčame kombinovať s telovým mliekom EUBOS UREA 10 %.

Výsledky: Obsah vlhkosti v suchej pokožke sa viditeľne zvýši. Kombinácia účinných látok s vybranými lipidmi a glycerínom posilňuje vlastnú ochrannú funkciu pokožky, viditeľne zlepšuje jej celkový stav a pomáha predchádzať vzniku zrohovatelej kože a nepríjemným otlakom. Vynikajúca účinnosť a znášanlivosť potvrdená dermatologickými testami a klinickými štúdiami. Účinnosť potvrdená lekármi pri liečbe diabetu a neurodermatitídy. Veľkosť balenia: 100 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.

Kategórie produktov