Eubos Sensitve Lotion Dermo - Protective 200ml

1×200 ml

Značka: EUBOS
Telové mlieko pre citlivú normálnu a suchú pokožku pre každodennú lekársku starostlivosť o telo.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
7,89
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X63547

Typ pokožky: Telové mlieko EUBOS SENSITIVE LOTION DERMO-PROTECTIVE vhodné pre normálnu až suchú pokožku. Aktívne látky: Systém fytoaktívnych zložiek (fytosteroly z avokáda a z ovocia afrického stromu Shea), Hygroderm-Factor® (UREA, kyselina mliečna a aminokyseliny), avokádový a makadamiový olej, upokojujúca termálna voda. Bez parabénov, PEG-derivátov a lanolínu.

Neobsahuje minerálny olej (parafín). Vhodné na: Citlivú, normálnu až suchú pokožku. Vhodné aj po opaľovaní. Pôsobenie: Špeciálna kombinácia viacerých cenných prírodných olejov, rastlinných aktívnych zložiek a biomimetických hydratujúcich faktorov posilňuje obranyschopnosť pokožky, chráni ju pred škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostredia, pôsobí upokojujúco a dodáva pokožke hodvábne jemný pocit. Hodnotný olej z makadamových orechov pokožkou rýchlo preniká, vyživuje ju a chráni. Oleje a účinné látky z avokáda a ovocia z afrického stromu Shéa (systém fytoaktívnych zložiek), obohatené o alantoín a vitamín E, majú upokojujúci a dermo-ochranný účinok. Vďaka obsahu termálnej vody, bohatej na minerály a stopové prvky (vápnik, horčík alebo zinok), je produkt obzvlášť vhodný pre citlivú a podráždenú pokožku.

Aplikácia: Mlieko pravidelne nanášajte na vyčistenú pokožku a jemne vmasírujte. Odporúča sa aj ako starostlivosť na upokojenie pokožky po opaľovaní. Kombinujte: Na obzvlášť suchú pokožku použite olejový koncentrát s 55 % zvlhčujúcimi olejovými zložkami EUBOS SENSITIVE SHOWER OIL F. Výsledky: Pokožka ostáva výrazne hydratovanejšou. Je pevnejšia a hodvábne jemná. Pravidelné používanie zároveň zvyšuje jej odolnosť voči znečisťujúcim látkam v prostredí a podporuje regeneráciu namáhanej pokožky. Celkový stav pokožky sa citeľne zlepšuje. Citlivá pokožka je trvalo chránená a upokojená. Veľkosť balenia: 200 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.

Kategórie produktov