Eubos Sensitive Shower&Cream 200ml

1×200 ml

Značka: EUBOS
  • Jemné čistenie citlivej a suchej pokožky.
9,49
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: Eubos Sensitive Shower&Cream 200ml 1×200 ml

X63548

Hlavný popis produktu

Typ pokožky: Čistiaca emulzia pre normálnu až suchú pokožku. Aktívne látky: Starostlivo pôsobiace a ochranné účinné látky, panthenol. Bez farbív. Produkt neobsahuje alkalické mydlo a kokamidopropylbetain. Vhodné na: denné čistenie najmä normálnej a suchej pokožky. Pôsobenie: Povrchovo aktívna kombinácia čistiacich a intenzívne vyživujúcich látok s amfoacetátom pokožku jemne, ale dôkladne čistí.

Provitamín B5 pokožku upokojuje a hydratujúce rastlinné lipidy ju pri sprchovaní chránia. Tým sa zabraňuje jej vysušeniu a pokožka ostáva zamatovo hebká. Vďaka obsahu termálnej vody, bohatej na minerály a stopové prvky (vápnik, horčík alebo zinok), je produkt obzvlášť vhodný pre citlivú a podráždenú pokožku. Aplikácia: Aplikujte pri sprchovaní vytvorením jemnej krémovej peny.

Následne opláchnite. Kombinujte: Pre obzvlášť suchú pokožku odporúčame pri sprchovaní použiť olejový koncentrát s 55 % zvlhčujúcimi olejovými zložkami EUBOS SENSITIVE SHOWER OIL F. Po umytí odporúčame pokožku tela natrieť telovým mliekom EUBOS SENSITIVE LOTION DERMO-PROTECTIVE. Výsledky: Po sprchovaní je pokožka hodvábne hladká. Veľkosť balenia: 200 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.