Eubos Sensitive Shampoo Dermo - Protective 150ml

1×150 ml

Značka: EUBOS
Šampón na pravidelné umývanie vlasov so špeciálnou receptúrou, ktorá kombinuje jemné čistenie, aktívnu ochranu a vyživujúci účinok.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
5,89
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X63546

Typ pokožky: Šampón na citlivú pokožku hlavy EUBOS SENSITIVE SHAMPOO DERMO-PROTECTIVE je vhodný na starostlivosť o vlasy s citlivou a suchou pokožkou hlavy. Aktívne látky: Aktívny systém látok (polyméry na rastlinnej báze), panthenol, pšeničný proteín, PCAHygrofaktor (pyroglutamát, hydroaktívne zložky). Bez lanolínu a parabénov. Vhodné na: Citlivú a suchú pokožku hlavy a na poškodené vlasy. Pôsobenie: Povrchovo aktívna kombinácia čistiacich látok s amfoacetátom jemne, ale dôkladne čistí vlasy a pokožku hlavy. Inteligentný systém aktívnych zložiek, ktorý sa skladá z polymérov na rastlinnej báze rozpoznáva poškodené vlasové štruktúry a špecificky sa na ne viaže.

Povrch vlasu sa vyhladzuje a vlasy sa stávajú lesklejšími a pružnejšími. Lipidy pokožku hlavy hydratujú a posilňujú jej funkciu bariéry. Zlepšujú stav suchej a šupinatej pokožky hlavy bez toho, aby zanechali vlasy mastné. Vitamínový komplex s provitamínom B5 a glycerínom pokožku upokojuje. Vďaka obsahu termálnej vody, bohatej na minerály a stopové prvky (vápnik, horčík alebo zinok), je produkt obzvlášť vhodný pre citlivú a podráždenú pokožku. Aplikácia: Používajte na každodenné umývanie vlasov.

Šampón dobre opláchnite. Odporúča sa aj na tenký vlas a poškodené vlasy. Výsledky: Šampón pomáha posilniť poškodené vlasové štruktúry. Zabraňuje dehydratácii a chráni prirodzenú rovnováhu. Zlepšuje sa biosféra vlasov a pokožky hlavy. Vlasy sa ľahšie rozčesávajú za mokra aj za sucha. Veľkosť balenia: 150 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.