Eubos Sensitive Hand Reapir&Care 75ml

1×75 ml

Značka: EUBOS

Multiaktívny vitamínový komplex pre udržiavané a jemné ruky. Denná starostlivosť o ruky s citlivou, normálnou a suchou pokožkou s aktívnym komplexom ochrany buniek a hydroregulujúcim faktorom.

5,29
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Eubos Sensitive Hand Reapir&Care 75ml 1×75 ml

X63545

Hlavný popis produktu

Typ pokožky: Krém na ruky pre citlivú pokožku EUBOS SENSITIVE HAND REPAIR & CARE je vhodný pre všetky typy pokožky. Aktívne látky: Hygroderm® -faktor (aminokyseliny, UREA a glycerol) s ružovou vodou, vitamínový komplex (provitamín B5, vitamín E, alantoín), bambucké maslo. Bez mikroplastov a PEG-derivátov.

Vhodné na: Suché, popraskané ruky. Pôsobenie: Provitamín B5, vitamín E, alantoín a ostatné výživné prísady chránia a regenerujú prirodzenú biosféru pokožky. Faktor Hygroderm® s aminokyselinami, laktátom sodným, ružovou vodou a glycerolom dlhodobo zlepšuje a stabilizuje obsah vlhkosti v pokožke. Aplikácia: Krém naneste na čisté ruky a ľahko rozotrite po pokožke. Produkt na nej zanechá tenkú ochrannú vrstvu, ktorá nie je lepkavá ani mastná. Opakujte po každom umytí rúk podľa potreby.

Výsledky: Krém regeneruje namáhanú pokožku, intenzívne ju hydratuje, zjemňuje a poskytuje trvalú ochranu pred vonkajšími škodlivými faktormi okolia. Veľkosť balenia: 75 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.