Eubos Multi Active Mousse 100ml

1×100 ml

Značka: EUBOS
  • Jemná čistiaca pena, ktorá intenzívne, ale šetrne zbavuje pokožku nečistôt, ktoré narúšajú bariéru pokožky a spôsobujú, že pokožka tváre časom starne. Epidemiologické štúdie ukazujú, že znečistenie spôsobené dopravou priamo súvisí s prejavmi starnutia. Znečistenie ovzdušia je pre pokožku neustálym zdrojom stresu. Kozmetika proti znečisťovaniu pôsobí proti starnutiu pokožky vyvolanej jemným prachom. Výskum EUBOS využíva ochranné mechanizmy prírody proti takýmto stresovým faktorom. Účinná látka Ectoin® pochádza z extremolytov a ponúka takúto ochranu.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

11,69
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: Eubos Multi Active Mousse 100ml 1×100 ml

X63536

Hlavný popis produktu

Typ pokožky: Čistiaca emulzia EUBOS MULTI ACTIVE MOUSSE predstavuje jemnú čistiacu penu na všetky typy pokožky. Aktívne látky: Ectoin®, Glycoin®, Aloe Vera. Neobsahuje minerálny olej (parafín), PEG-deriváty, silikón a mikroplasty. Vhodné na: Intenzívne, ale šetrné odstránenie nečistôt z pokožky. Pôsobenie: Ectoin® je špeciálna aktívna zložka pôsobiaca proti znečisteniu, chráni pred poškodením buniek a DNA a zabraňuje tak predčasnému starnutiu pokožky.

Glycoin® podporuje bunkové funkcie, stimuluje tvorbu prokolagénu a zabezpečuje dodatočnú hydratáciu pre hladšiu pleť. Aloe Vera upokojuje pokožku a hydratuje ju. Aplikácia: Mierne navlhčite ruky a tvár, naneste čistiacu penu a jemne vmasírujte. Dobre opláchnite vlažnou vodou. Zabráňte kontaktu s očami. Kombinujte: Po vyčistení jemnou čistiacou penou aplikujte pre intenzívnu starostlivosť proti vráskam HYALURON 3D BOOSTER alebo sérum HIGH INTENSE SERUM. Následne použite denný krém HYALURON REPAIR FILLER DAY alebo nočný krém HYALURON REPAIR FILLER NIGHT. Pre ochranu pred UV žiarením aplikujte krém HYALURON DAY REPAIR PLUS SPF 20.

Výsledky: Čistenie do hĺbky pórov umožňuje pokožke znova dýchať. Pleť následne pôsobí sviežo a žiarivo. Pravidelné používanie znižuje predčasné starnutie pokožky spôsobené vplyvmi prostredia. Veľkosť balenia: 100 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.