Eubos Multi Active Face Oil 30ml

1×30 ml

Značka: EUBOS

Multi Active Face Oil sa skladá z prírodných olejov a inovatívnych aktívnych zložiek. Zlepšuje štruktúru pokožky, posilňuje jej funkciu bariéry a zjemňuje pleť. Dodáva pokožke cenné lipidy, vďaka ktorým pokožka pôsobí výrazne hladšie a pružnejšie. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva nepríjemný film.

34,49
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: Eubos Multi Active Face Oil 30ml 1×30 ml

X63535

Hlavný popis produktu

Typ pokožky: Olejček na tvár EUBOS MULTI ACTIVE FACE OIL je vhodný pre všetky typy pleti. Aktívne látky: Cenné prírodné oleje, Gatuline®, Juvinity™ a Defensil® Bez PEG-derivátov a parfumácie. Neobsahuje minerálny olej (parafín), silikón a mikroplasty. Vhodné na: Bohatý ošetrujúci olej na reštrukturalizáciu a napnutie pokožky.

Pôsobenie: Inovácia – účinok proti starnutiu: Starnutie buniek predstavuje konečnú a nezvratnú stratu schopnosti bunky replikovať sa. bez dopĺňania nových buniek, organizmus a pokožka starnú. Aktívna látka Juvinity™ bola vyvinutá na boj proti predčasným známkam starnutia na tvári a dekolte. Komplexná účinná látka: chráni bunky pred oxidačným poškodením, optimalizuje mitochondriálnu aktivitu, oneskoruje predčasné starnutie bunkového jadra a metabolizmu, stimuluje starnúce bunky, aby sa opäť správali ako mladé bunky.

Doplnkové účinné látky: Olej z granátového jablka a šípok, ako aj jojobový a mandľový olej, sú bohaté na vitamíny. Majú antioxidačný účinok a sú zdrojom cenných lipidov. Gatuline® In-Tense reštrukturalizuje, zvyšuje hustotu pokožky a posilňuje jej vlastnú kolagénovú sieť. Defensil®, komplex účinných látok na báze rastlín s extraktom zo semien rastliny balonovca-srdcovnice má upokojujúci účinok na citlivú, podráždenú a začervenanú pokožku. Aplikácia: Naneste na očistenú tvár, krk a dekolt a jemne vmasírujte. Môžete tiež zmiešať s ošetrujúcim krémom a naniesť spolu. Vyvarujte sa kontaktu s očami.

Kombinujte: Pre spevnenie očnej kontúry odporúčame sérum HYALURON EYE CONTOUR CREAM SERUM. V prípade častého pobytu na vzduchu používajte ako optimálny doplnok dennej starostlivosti HYALURON DAY REPAIR PLUS SPF 20. Výsledky: Pri pravidelnom používaní sa hydratácia pokožky výrazne zlepšuje. Pokožka pôsobí rovnomernejšie, sviežejšie a žiarivejšie. Veľkosť balenia: 30 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.