Eubos In A Second Bi Phase Collagen Boost 7x2ml

7×2 ml

Značka: EUBOS
  • Sťahovacia kúra pre intenzívne spevnenie a vyhladenie pleti. Dvojfázové okamžité ošetrenie vrások.
29,99
Doprava zadarmo

O produkte: Eubos In A Second Bi Phase Collagen Boost 7x2ml 7×2 ml

X63552

Hlavný popis produktu

Typ pokožky: Koncentrát na všetky typy pleti. Aktívne látky: Collaxyl CLX a vysokomolekulárna kyselina hyalurónová. Vegánske zloženie. Bez mikroplastov. Vhodné na: Zvýšenie pružnosti pokožky a zjemnenie jej štruktúry. Pôsobenie: Collaxyl CLX je stabilný kolagén, ktorý zlepšuje regeneráciu pokožky, posilňuje kolagénovú sieť a redukuje vrásky. Hyalurón vytvára na pokožke hladký a hebký ochranný film.

Olej zo sladkých mandlí poskytuje nenasýtené mastné kyseliny a vitamíny. Amarantový olej dodáva cenné lipidy. Aplikácia: Ampulkou potraste a následne jemne poklepte, aby účinný obsah stiekol naspäť nadol. Uchopte ampulku vo vreckovke a trhaným pohybom ju prelomte v mieste označenom farebným krúžkom. Nalejte koncentrát do dlane a naneste ho na očistenú tvár, krk a dekolt. Zľahka vmasítujte do pokožky.

Kombinujte: Na čistenie tváre použite čistiacu penu MULTI ACTIVE MOUSSE. Znásobte účinok kúry použitím ANTI-AGE rady EUBOS proti starnutiu, napríklad denného krému HYALURON REPAIR FILLER DAY, séra HYALURON HIGH INTENSE SERUM alebo olejčeka na tvár MULTI ACTIVE FACE OIL. Výsledky: Pokožka ostáva napnutá a svieža. Vedecké testy preukázali, že sa hĺbka vrások redukuje a pokožka je menej drsná už po 30 minútach po aplikácii koncentrátu. Veľkosť balenia: 7 x 2 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.