Eubos Hyaluron Repair Filler Day 50ml

1×50 ml

Značka: EUBOS

Denná starostlivosť na zredukovanie vrások, ktorá pôsobí a vypĺňa pleť zvnútra. Trojitý komplex kyseliny hyalurónovej s rôznymi dĺžkami molekulového reťazca intenzívne viaže vlhkosť na povrchu pokožky, vstrebáva ju prirodzeným metabolickým procesom v jej hlbších vrstvách a tým podporuje obnovu buniek.

20,49
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Eubos Hyaluron Repair Filler Day 50ml 1×50 ml

X63529

Hlavný popis produktu

Vlastnosti Typ pokožky: Denný krém EUBOS HYALURON REPAIR FILLER DAY je vhodný na dennú starostlivosť o suchú pleť, no je vhodný aj pre ostatné typy pleti. Aktívne látky: Biomimetická (prírodou konštrukčne inšpirovaná) kyselina hyalurónová, bioaktívny matrikin (botenpeptid), Q10, vitamín B3 (niacíamid). Bez mikroplastov, PEG-derivátov a lanolínu. Neobsahuje minerálny olej (parafín).

Vhodné na: Redukciu vrások, napnutie pokožky a prevenciu predčasného starnutia pokožky.

Pôsobenie: Bioaktívny peptid matrikin a kyselina hyalurónová oživujú do hĺbky novú syntézu medzibunkových súčastí spojivového tkaniva pleti, ktoré sa v pokožke prirodzene nachádzajú. Štruktúra pleti sa spevní a získa objem. Nerovnosti a vrásky sú rovnomerne vyhladené a viditeľne zredukované. Koenzým Q10 chráni bunkové štruktúry a kolagén pôsobí ochranne pred voľnými radikálmi a posilňuje vitalitu buniek. Vitamín B3 (niacínamid) chráni štruktúru pokožky, posilňuje jej prirodzenú bariéru, zlepšuje rýchlosť obnovy a pomáha vyrovnať nepravidelnosti pigmentu. Bambucké maslo, olej z makadamových orechov a rastlinný skvalén podporujú vyváženosť lipidov a hydratácie a pomáhajú posilňovať prirodzenú ochrannú funkciu pokožky.

Aplikácia: Krém nanášajte na očistenú pokožku tváre a dekoltu a jemne vmasírujte. Vhodný aj ako podklad pod make-up. Kombinujte: Pre spevnenie očnej kontúry odporúčame sérum HYALURON EYE CONTOUR CREAM SERUM. Na regeneráciu počas noci použite nočný krém HYALURON REPAIR FILLER NIGHT.

V prípade častého pobytu na vzduchu používajte ako optimálny doplnok dennej starostlivosti HYALURON DAY REPAIR PLUS SPF 20. Výsledky: Už po 4 týždňoch používania pôsobí pokožka viditeľne hladšie, pevnejšie a udržiavanejšie. Fyziologické merania kože ukazujú významné zvýšenie hydratácie pokožky, ako aj zníženie hĺbky vrások u všetkých testovaných osôb, merané v kútiku oka. Veľkosť balenia: 50 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.