Eubos Hyaluron High Intense Serum 30ml

1×30 ml

Značka: EUBOS

Vysoko koncentrované ošetrovacie sérum HYALURON HIGH INTENSE SERUM redukuje vrásky a jemné linky zanecháva hydratovanú pokožku. Špeciálna kombinácia ektoínu Ectoin®, kyseliny hyalurónovej a vitamínu B3 upokojuje namáhanú pokožku, posilňuje jej vlastnú obranyschopnosť a podporuje mechanizmy opravy.

26,59
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: Eubos Hyaluron High Intense Serum 30ml 1×30 ml

X63534

Hlavný popis produktu

Typ pokožky: Olejová emulzia vhodná pre všetky typy pleti Aktívne látky: Kyselina hyalurónová, Ectoin®, skvalén, vitamín B3, vitamín E a provitamín B5, extrakt z magnólie. Bez parabénov, PEG-derivátov a parfémov. Neobsahuje minerálny olej (parafín), silikón a mikroplasty. Vhodné na: Redukciu hĺbky vrások a regeneráciu pokožky. Pôsobenie: Epidemiologické štúdie ukazujú, že znečistenie prostredia spôsobené dopravou priamo súvisí s príznakmi starnutia. Znečistenie ovzdušia je pre pokožku neustálym zdrojom stresu. Kozmetika proti znečisťovaniu pôsobí proti starnutiu pokožky vyvolanej jemným prachom.

Výskum produktov EUBOS využíva ochranné mechanizmy prírody proti takýmto stresovým faktorom. Účinná látka Ectoin® pochádza z extremolytov a ponúka takúto ochranu. Je to aktívna zložka s účinkom proti znečisteniu, ochraňuje pred poškodením buniek a DNA a zabraňuje tak predčasnému starnutiu pokožky. Kyselina hyalurónová dodáva pokožke intenzívnu a dlhotrvajúcu vlhkosť, podporuje jej vlastnú tvorbu kolagénu a vypĺňa vrásky. Skvalén získaný z olív podporuje hydrolipidový film a zabraňuje dehydratácii pokožky. Komplex vitamínu B3 (niacínamid), vitamínu E a provitamínu B5 posilňuje kožnú bariéru, znižuje produkciu kožného mazu a pôsobí proti nečistotám pokožky. Extrakt z magnólie má antioxidačný a antibakteriálny účinok. Aplikácia: Po vyčistení tváre naneste sérum a zľahka ho vmasírujte.

Vyhnite sa kontaktu s očami). Vhodný aj ako podklad pod mejkap. Kombinujte: Na čistenie tváre použite čistiacu penu MULTI ACTIVE MOUSSE. Pre optimálnu starostlivosť po sére následne aplikujte denný krém EUBOS HYALURON REPAIR FILLER DAY, REPAIR FILLER NIGHT pre nočnú regeneráciu alebo HYALURON DAY REPAIR PLUS SPF 20 pre UV ochranu. Výsledky: Fyziologické merania ukazujú zreteľné zvýšenie hydratovanosti pokožky. Pri pravidelnom používaní sa hĺbka vrások redukuje a pokožka sa vyhladzuje. Veľkosť balenia: 30 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.