Eubos Hyaluron 3d Booster 30ml

1×30 ml

Značka: EUBOS

HYALURON 3D BOOSTER je hydrogélový Aqua Gel s trojitým komplexom kyseliny hyalurónovej s tromi rôznymi dĺžkami molekulového reťazca. Dlhý reťazec zostáva na povrchu pokožky a intenzívne ukladá vlhkosť. Kyselina hyalurónová so stredne dlhým a krátkym reťazcom prenikajú do hlbších vrstiev pokožky v dvoch fázach a vypĺňajú vrásky zvnútra a podporujú obnovu buniek.

28,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Eubos Hyaluron 3d Booster 30ml 1×30 ml

X63533

Hlavný popis produktu

Typ pokožky: EUBOS HYALURON 3D BOOSTER je hydrogélový Aqua Gel vhodný pre všetky typy pleti. Aktívne látky: Kyselina hyalurónová (krátky, stredný a dlhý reťazec), Vitamín C a Vitamín B3 (Niacínamid), panthenol, kofeín. Bez parfémov. Vhodné na: Zintenzívnenie starostlivosti proti vráskam.

Pôsobenie: Produkt využíva tri rôzne dĺžky molekulových reťazcov kyseliny hyalurónovej. Dlhý reťazec zostáva na povrchu pokožky, intenzívne hydratuje a pri pravidelnom používaní dokáže redukovať hĺbku vrások. Stredný a krátky reťazec v závislosti na svojej dĺžke prenikajú v rôznych časoch do hlbších vrstiev pokožky, kde sa stávajú súčasťou prirodzených metabolických procesov, podporujú obnovu buniek a zlepšujú pevnosť pokožky.

Vitamín C a vitamín B3 podporujú vlastnú produkciu kolagénu a elastínu v pokožke a zmierňujú oxidačné poškodenie pokožky vonkajším prostredím. Aplikácia: Aplikujte niekoľko kvapiek každý deň na očistenú tvár, krk a dekolt a jemne vmasírujte. Vyhýbajte sa kontaktu s očami. Mierny pocit napätia na pokožke indikuje intenzívny účinok produktu. Kombinujte: Odporúčame následne pleť ošetriť denným krémom HYALURON REPAIR FILLER DAY či nočným krémom HYALURON REPAIR FILLER NIGHT pre intenzívnu regeneráciu počas noci. Pre spevnenie očnej kontúry odporúčame sérum HYALURON EYE CONTOUR CREAM SERUM.

Výsledky: Špeciálne zloženie ​​sa stará o pokožku trojrozmerne. Tá sa stáva hladkou a pevnou. Veľkosť balenia: 30 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.