Eubos Haut Ruhe Lotion 125ml

1×125 ml

Značka: EUBOS
  • Ľahko roztierateľná emulzia olej vo vode so 6 %-ným pupalkovým olejom, mandľovým a jojobovým olejom na dennú starostlivosť o telo suchej detskej a kojeneckej pokožky.
17,39
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: Eubos Haut Ruhe Lotion 125ml 1×125 ml

X63555

Hlavný popis produktu

Typ pokožky: Telové mlieko pre deti HAUT RUHE LOTION je vhodné ako denná starostlivosť o suchú a citlivú pokožku detí a bábätiek. Emulzia olej vo vode. Aktívne látky: 6 %-ný pupalkový olej, olej zo sladkých mandlí, jojobový olej, bambucké maslo, bisabolol, alantoín, panthenol, glycerín, vitamín E, extrakt z ľubovníka bodkovaného. Bez parfumácie, farbív, lanolínu, parabénov a PEG-derivátov. Produkt neobsahuje silikónové oleje, deriváty formaldehydu a minerálny olej (parafín).

Vhodné na: Suchú a citlivú pokožku detí a bábätiek. Pôsobenie: Telové mlieko HAUTE RUHE LOTION obsahuje 6 %-ný pupalkový olej a esenciálne mastné kyseliny – kyselinu linolovú (LA) a kyselinu gama-linolénovú (GLA), ktoré sú veľmi dôležité pre vývoj prirodzenej bariérovej funkcie pokožky, a ktoré pri neurodermatitíde z dôvodu nefungujúcich enzýmov často chýbajú. Bambucké maslo, olej zo sladkých mandlí a jojobový olej podporujú ochranný účinok a robia pokožku jemnou. Alantoín a panthenol zabezpečujú regeneráciu pokožky, napríklad pri malých kožných léziách. Výťažok z ľubovníka bodkovaného z organicky riadenej kultivácie s organickými flavonoidmi má protizápalový a upokojujúci účinok.

Glycerín a betaín (prírodný zvlhčujúci faktor na rastlinnej báze) zaisťujú dobrú hydratáciu pokožky. Vitamín E a provitamín B5 (Dexpanthenol) podporujú regeneráciu pokožky a prispievajú k zlepšeniu jej štruktúry. Aplikácia: Telové mlieko HAUTE RUHE LOTION aplikujte na vyčistenú pokožku raz alebo niekoľkokrát denne a jemne vmasírujte. Mlieko sa ľahko absorbuje a nezanecháva mastný film. Telové mlieko odporúčame na suchú, citlivú a podráždenú pokožku a pri neurodermatitíde. Je vhodné aj pre dospelých. Kombinujte: Na doplnkovú intenzívnu starostlivosť o telo odporúčame HAUT RUHE CREAM a na starostlivosť o tvár HAUT RUHE FACE CREAM.

Pre šetrné čistenie použite HAUT RUHE CLEANSING GEL a HAUT RUHE BATH OIL. Výsledky: Miera hydratácie suchej pokožky sa intenzívne a udržateľne zvyšuje. Narušená ochranná a bariérová funkcia pokožky sa preukázateľne zlepšuje. Odstraňuje podráždenie a svrbenie pokožky a pokožka sa stáva opäť jemnou a hebkou. Produkty HAUT RUHE boli úspešne používané v rámci klinickej štúdie bábätkami vo veku od 6 mesiacov na Univerzitnej dermatologickej klinike v Kieli. Veľkosť balenia: 125 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.