Eubos Haut Ruhe Face Cream 30ml

1×30 ml

Značka: EUBOS
Ľahko roztierateľná a vstrebateľná emulzia olej vo vode s lipidmi omega-6 a -3 z pupalkového a echiového oleja s komplexom vitamínov a s extraktom z kvetov a semien cardiospermum halicacabum pre dennú lekársku staroslivosť o pokožku tváre detí a bábätiek.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
9,89
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X63556

Typ pokožky: Krém na tvár pre deti HAUT RUHE FACE CREAM je vhodný ako intenzívna starostlivosť o suchú a citlivú pokožku detí a bábätiek. Emulzia olej vo vode. Aktívne látky: 6 %-ný pupalkový olej, olej zo semien Echium, jojobový a mandľový olej, vitamín E, panthenol, alantoín, bisabolol, extrakt z kvetov a semien cardiospermum halicacabum.

Bez parfumácie, farbív, lanolínu, parabénov a PEG-derivátov. Produkt neobsahuje silikónové oleje, deriváty formaldehydu a minerálny olej (parafín). Vhodné na: Suchú a citlivú pokožku tváre bábätiek a detí s náchylnosťou na začervenanie. Pôsobenie: Esenciálne omega-6 a omega-3 mastné kyseliny z pupalkového oleja a echiového oleja chránia a posilňujú kožnú bariéru a pomáhajú predchádzať chybnej ochrannej funkcii. Výťažok z kvetov a semien cardiospermum halicacabum, alantoín a bisabolol pôsobia proti podráždeniu a zápalu pokožky.

Bambucké maslo, vitamín E a panthenol chránia pred škodlivými vplyvmi prostredia a zaisťujú zdravú hydratáciu pokožky. Aplikácia: Krém na tvár pre deti HAUT RUHE FACE CREAM aplikujte na pokožku jedenkrát alebo viackrát denne. Krém je vďaka cenným zložkám a dermatologicky a klinicky overenej tolerancii a účinku vhodný pri liečbe neurodermatitídy a pri citlivej pokožke detí, bábätiek i dospelých. Kombinujte: Na celkovú starostlivosť o telo odporúčame HAUT RUHE LOTION a na intenzívnu starostlivosť HAUT RUHE CREAM.

Pre šetrné čistenie použite HAUT RUHE CLEANSING GEL a HAUT RUHE BATH OIL. Výsledky: Citlivá, ľahko dráždivá pokožka je posilnená. Zmierňuje sa pocit podráždenia a svrbenia. Obsah hydratácie suchej pokožky sa pri pravidelnom používaní intenzívne a udržateľne zvyšuje. Produkty HAUT RUHE boli úspešne používané v rámci klinickej štúdie bábätkami vo veku od 6 mesiacov na Univerzitnej dermatologickej klinike v Kieli. Veľkosť balenia: 30 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.