Eubos Haut Ruhe Cream 50ml

1×50 ml

Značka: EUBOS

Výživná emulzia voda v oleji s pupalkovým olejom, komplexom vitamínov a s extraktom z ľubovníka bodkovaného pre intenzívnu lekársku starostlivosť o detskú a jemnú kojeneckú pokožku.

12,19
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Eubos Haut Ruhe Cream 50ml 1×50 ml

X63554

Hlavný popis produktu

Typ pokožky: Krém na telo pre deti HAUT RUHE CREAM je vhodný ako intenzívna starostlivosť o suchú a citlivú pokožku detí a bábätiek. Emulzia voda v oleji. Aktívne látky: 10 %-ný pupalkový olej, Purcellin olej (biomimetický), bisabolol, alantoín, 3 %-ný panthenol, vitamín E, glycerín, UREA, extrakt z ľubovníka bodkovaného. Bez parfumácie, farbív, lanolínu, parabénov a PEG-derivátov. Produkt neobsahuje silikónové oleje, deriváty formaldehydu a minerálny olej (parafín). Vhodné na: Suchú a citlivú pokožku detí a bábätiek.

Pôsobenie: Krém na telo pre deti HAUT RUHE CREAM obsahuje 10 %-ný cenný pupalkový olej s esenciálnymi mastnými kyselinami kyselinou linolovou (LA) a kyselinou gama-linolénovou (GLA), ktoré sú nevyhnutné pre vytvorenie prirodzenej bariérovej funkcie pokožky. Krém pomáha podporovať a posilňovať ochrannú funkciu pokožky, obzvlášť v prípade neurodermatitídy a nedostatočného obsahu lipidov. Nemastný biomimetický ošetrovací olej zanecháva na pokožke jemný ochranný film a zabraňuje jej opätovnému vysychaniu. Výťažok z ľubovníka bodkovaného z organicky riadenej kultivácie a bisabolol majú protizápalový a upokojujúci účinok na pokožku. Alantoín a panthenol podporujú regeneráciu pokožky, napríklad pri malých kožných léziách.

Glycerín, UREA (0,25 %) a vitamín E zaisťujú kvalitnú hydratáciu pokožky. Aplikácia: Krém nanášajte jedenkrát alebo niekoľkokrát denne na oblasti pokožky, ktoré si vyžadujú obzvlášť intenzívnu starostlivosť (často napríklad v oblasti kolien a lakťov), a jemne vmasírujte. Ľahký olejový film chráni pred opätovným vysušením. Krém odporúčame najmä kvôli jeho hodnotným zložkám a dermatologicky a klinicky overenej tolerancii a účinnosti pre veľmi suché, drsné a podráždené oblasti pokožky a pri neurodermatitíde. Je vhodný aj pre dospelých. Kombinujte: Ako doplnkovú intenzívnu starostlivosť o celé telo odporúčame HAUT RUHE LOTION a na starostlivosť o pokožku tváre HAUT RUHE FACE CREAM.

Pre šetrné čistenie použite HAUT RUHE CLEANSING GEL a HAUT RUHE BATH OIL. Výsledky: Hydratácia suchej pokožky sa používaním krému intenzívne a udržateľne zvyšuje. Narušená ochranná a bariérová funkcia pokožky sa preukázateľne zlepšuje. Odstraňuje podráždenie a svrbenie pokožky. Produkty HAUT RUHE boli úspešne používané v rámci klinickej štúdie bábätkami vo veku od 6 mesiacov na Univerzitnej dermatologickej klinike v Kieli. Veľkosť balenia: 50 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.