Eubos Haut Ruhe Bath Oil 125ml

1×125 ml

Značka: EUBOS

Šetrné čistenie založené na rastlinnej báze s maslom Cupuaçu a panenským olivovým, mandľovým a levanduľovým olejom.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
10,59
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Eubos Haut Ruhe Bath Oil 125ml 1×125 ml

X63558

Hlavný popis produktu

Typ pokožky: Olej do kúpeľa pre deti HAUT RUHE BATH OIL je vhodný pre suchú a citlivú pokožku detí a bábätiek. Aktívne látky: Maslo Cupuaçu, panenský olivový olej, olej zo sladkých mandlí, sójový olej, levanduľový olej. Bez farbív a PEG-derivátov. Produkt neobsahuje silikónové oleje a minerálny olej (parafín). Vhodné na: Pre veľmi suchú a citlivú pokožku náchylnú na začervenanie. Vhodné tiež ako sprievodná liečba neurodermatitídy. Pôsobenie: Maslo Cupuaçu je veľmi cennou účinnou látkou, ktorá sa získava s ohľadom na tropický ekosystém a robí pokožku zamatovo hebkou.

Panenský, za studena lisovaný olivový olej a olej zo sladkých mandlí pomáhajú vyživovať a upokojovať citlivú, jemnú a suchú pokožku zabezpečením potrebných lipidov. Pokožka je účinne chránená pred vysušením. Prírodný levanduľový olej so svojou jemnou vôňou má priaznivý, upokojujúci účinok. Aplikácia: Pridajte niekoľko kvapiek oleja do vody pripravenej na kúpeľ a premiešajte ho, aby sa jemné kvapôčky oleja vo vode rozptýlili. Odporúčame nekúpať dlhšie ako 5 – 7 minút pri teplote vody 36 °C. Pred použitím pretrepte, aby sa zložky prírodných a bohatých olejov zmiešali. Olej je vďaka cenným zložkám a dermatologicky a klinicky overenej tolerancii a účinku vhodný pri liečbe neurodermatitídy a na citlivú pokožku detí a bábätiek. Je tiež vhodný na suchú pokožku dospelých pre upokojujúcu a relaxačnú starostlivosť.

Kombinujte: Na celkovú starostlivosť o telo odporúčame HAUT RUHE LOTION a na intenzívnu starostlivosť HAUT RUHE CREAM. Na starostlivosť o tvár používajte HAUT RUHE FACE CREAM. Pre šetrné čistenie použite HAUT RUHE CLEANSING GEL. Výsledky: Olej do kúpeľa pre deti HAUT RUHE BATH OIL pre zamatovo hebkú detskú pokožku má upokojujúci účinok na pokožku i zmysly. Dermatologické testy a použitie v praxi potvrdzujú vynikajúcu znášanlivosť produktu. Veľkosť balenia: 125 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.