Eubos Haut Euhe Uv Protection &Care Spf 30 50ml

1×50 ml

Značka: EUBOS

Krémový gél s vysokým ochranným slnečným faktorom (SPF 30 + UVA), ktorý sa ľahko rozotiera a chráni pred poškodením spôsobeným UV žiarením. Na tvár a nekrytú pokožku tela. Určený na denné použitie.

11,29
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Eubos Haut Euhe Uv Protection &Care Spf 30 50ml 1×50 ml

X63559

Hlavný popis produktu

S aktívnym komplexom na ochranu buniek a DNA. Pre citlivú detskú pokožku, vhodný aj pre suchú pokožku so sklonom k neurodermatitíde. Typ pokožky: SPF krém pre deti HAUT RUHE UV Protection & Care SPF 30 + UVA je vhodný pre suchú a citlivú pokožku detí a bábätiek. Emulzia olej vo vode. Aktívne látky: Organické UV filtre, aktívny komplex na ochranu buniek a DNA s koenzýmom Q 10, panthenolom a vitamínom E.

Bez parfumácie, alkoholu, mikroplastov, lanolínu a PEG-derivátov. Produkt neobsahuje minerálny olej (parafín) a oktokrylén. Vhodné na: Ochranu tváre a nepokrytých častí tela pred slnkom Pôsobenie: Krém obsahuje vybrané vysoko účinné organicko-chemické UVA a UVB filtre pre vysokú úroveň ochrany proti UV žiareniu. Panthenol a vitamín E zlepšujú schopnosť pokožky zadržiavať vlhkosť, pôsobia protizápalovo a upokojujúco. Deriváty koenzýmu Q 10 sú prítomné takmer vo všetkých bunkách a sú účinnými lipofilnými antioxidantmi. Aplikácia: Krém nanášajte vo väčšom množstve na tvár a nekrytú pokožku (napríklad na ruky a nohy) viackrát denne podľa potreby, no predovšetkým opakovane po kontakte s vodou. Varovanie: Vďaka kvalitným UV filtrom produkt môže spôsobovať nežiaduce sfarbenie ľahkých textílií a povrchov.

Kombinujte: Na celkovú starostlivosť o telo odporúčame HAUT RUHE LOTION a na intenzívnu starostlivosť HAUT RUHE CREAM. Na starostlivosť o tvár používajte HAUT RUHE FACE CREAM. Pre šetrné čistenie použite HAUT RUHE CLEANSING GEL a HAUT RUHE BATH OIL. Výsledky: Krém zaručuje aktívnu ochranu a intenzívnu starostlivosť o citlivú detskú pokožku. Vhodný aj na suchú pokožku so sklonom k neurodermatitíde. Veľkosť balenia: 50 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.