Eubos Diabetic Body Balsam 150ml

1×150 ml

Značka: EUBOS

Telový balzam s aktívnymi zložkami špeciálne navrhnutými pre diabetickú pokožku. Balzam poskytuje hĺbkovú a dlhotrvajúcu hydratáciu. Je vhodný na dennú starostlivosť o telo so suchou, veľmi suchou, napnutou a podráždenou pokožkou.

18,19
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Eubos Diabetic Body Balsam 150ml 1×150 ml

X63562

Hlavný popis produktu

Typ pokožky: Diabetický balzam na telo EUBOS DIABETIC BODY BALSAM pre starostlivosť o suchú a citlivú pleť. Aktívne látky: Karnozín, zinok PCA, Pheohydrane, UREA zo zázvoru a hamamelu, bisabolol, alantoín, pantenol, olej zo sladkých mandlí, glycerín, kyselina mliečna. Bez mikroplastov, PEG-derivátov a lanolínu. Neobsahuje minerálny olej (parafín).

Vhodné na: Suchú, namáhanú pokožku diabetikov so sklonom k ​​ochabnutiu. Pôsobenie: Karnozín, endogénny dipeptid, účinkuje proti voľným radikálom, pomáha predchádzať predčasným vráskam a má revitalizačný a antioxidačný účinok. Pheohydrane získaný z rias v kombinácii s UREOU, laktátom a glycerínom je vysoko účinný na intenzívnu hydratáciu celej pokožky a posilňuje jej prirodzenú ochrannú funkciu. Komplex hamamelu a panthenolu s bisabololom, zázvorovým extraktom a alantoínom majú upokojujúci účinok a zvyšujú schopnosť pokožky zadržiavať vlhkosť. Zinok PCA (PCA – zložka prírodného zvlhčovacieho faktora) má hydratačný účinok a podporuje obranyschopnosť pokožky. Výživný mandľový olej dodáva pokožke pružnosť. Aplikácia: Pravidelne nanášajte na očistenú pokožku ráno a večer podľa potreby a jemne vmasírujte.

Kombinujte: Na starostlivosť o tvár diabetikov odporúčame krém na tvár EUBOS DIABETIC FACE CREAM. Ako doplnok starostlivosti o telo doporučujeme aj krém na chodidlá a nohy EUBOS DIABETIC FOOT AND LEG. Výsledky: Pokožka je už po niekoľkých dňoch pružnejšia a hladšia. Hydratácia pokožky sa intenzívne a dlhodobo zlepšuje. Krém pomáha chrániť pred stratou pružnosti pokožky. Veľkosť balenia: 150 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.