ENVY Therapy® Mezobrightening Kit

1×1 ks, ampulky na zjednotenie farebného tónu

Unikátne ampulky na zjednotenie farebného tónu, elimináciu hyperpigmentácie, pozápalových škvŕn a stiahnutie pórov v balení s kozmetickým nástrojom ENVY Therapy® Mezo Stamp.
Na sklade v eshope
69,00
Doprava zadarmo

O produkte

X57955

Intenzívna kúra inšpirovaná efektom laserového pílingu určená všetkým vekovým kategóriám na zosvetlenie pokožky. V jednom kroku dochádza k jemnému narušeniu kože pomocou sterilne baleného nástroja ENVY Therapy® Mezo Stamp a zároveň k uvoľneniu intenzívnej ENVY Therapy® Brightening Ampoule priamo do pleti.

Balenie obsahuje:
4 x Intensive Brightening Ampoules (2 ml)
1 x ENVY Therapy® Mezo Stamp (0,25 mm)

Do pokožky sa okamžite dostanú aktívne látky, ktoré ju vyživia, vyhladia a hydratujú. Mikrovpichy zároveň naštartujú produkciu kolagénu a samoobnovu kože. Unikátne ampuly boli cielene vyvinuté na odstránenie rôznych druhov pigmentácie a farebných nedokonalostí pleti. Vysoký obsah PHA kyselín zároveň priaznivo pôsobí na redukciu veľkosti pórov. Intenzívna kúra obsahuje aktívne látky ako arbutín, rezorcín, kyselinu azelaovú a niacínamid vo vysokej koncentrácii. V unikátnom spojení s kyselinou askorbovou výrazne bojujú proti zvýšenej hyperpigmentácii na pokožke tváre, krku a dekoltu.

BENEFITY

 • Intenzívna kúra zacielená na konkrétny problém pleti.
 • To najsilnejšie, čo sa dá použiť v domácom prostredí v boji proti hyperpigmentácii.
 • Sterilne plnené sklenené ampulky.
 • Vhodné pre všetky typy pleti.
 • Možnosť aplikácie s účinnou pomôckou na domáce použitie – Mezo Stamp (0,25 mm) na lepšie vpravenie účinných látok do hlbšej vrstvy kože.
 • 91,9 % účastníkov štúdie Pleť ako dôkaz 2021 spozorovalo viditeľný efekt po aplikácii ampulkovej kúry.
 • 71,1 % účastníkov štúdie Pleť ako dôkaz 2021 spozorovalo rozdiel medzi aplikáciou ampulky pomocou Mezo Stampu a topicky.

POUŽITIE A APLIKÁCIA

 • ENVY Therapy® MezoBrightening Kit sa používa ako doplnková starostlivosť o pleť.
 • Pri použití s nástrojom Mezo Stamp odporúčame aplikáciu maximálne 2-krát týždenne.
 • Používajte na odlíčenú a vyčistenú pleť, ideálne večer. Nepoužívajte na podráždenú alebo poranenú pleť.
 • Nepoužívajte počas tehotenstva a dojčenia.
 • Pri použití mezoterapeutických pomôcok dbajte na ich dôkladnú dezinfekciu.
 • ENVY Therapy® Mezo Stamp (0,25 mm) vymeňte za nový maximálne po 8 použitiach.
 • Po použití ampulky nie je potrebné aplikovať sérum.
 • Bezprostredne po aplikácii ampulky nevystavujte pleť slnečnému žiareniu (neodporúčame aplikáciu v letných mesiacoch).
 • V prípade kontaktu s očami ich dôkladne opláchnite dostatočným množstvom vody.
 • Skladujte na chladnom a tmavom mieste pri teplote 12 – 25 °C mimo dosahu detí.

Pred nanesením ampulky:

Pred nanesením ampulky pleť dôkladne vyčistite (odlíčenie + čistenie + tonizácia). Pre maximálny efekt odporúčame aplikovať pomocou mezoterapeutického nástroja na domáce použitie ENVY Therapy® Mezo Stamp.

Aplikácia ampulky:

Opatrne zlomte ampulku v užšej časti a nalejte obsah ampulky do pomôcky ENVY Therapy® Mezo Stamp. Aplikujte horizontálnymi, vertikálnymi a diagonálnymi vpichmi na pokožku tváre, dekoltu a krku.

Ampulky možno použiť niekoľkými spôsobmi:

 • Intenzívna kúra: Jedna ampulka 2-krát týždenne počas 2 týždňov.
 • Preventívna kúra: Jedna ampulka raz týždenne počas jedného mesiaca.
  Po skončení intenzívnej kúry neodporúčame ihneď aplikovať ampulky na pleť v rovnakej intenzite. Pokožka nadbytočné množstvo látok nevyužije, a tak ich nadmerná aplikácia nie je potrebná.

Po použití ampulky:

Ak v Mezo Stampe ostanú zvyšky produktu, pokojne ich naneste na pokožku prstami a krúživými pohybmi vmasírujte, čo prekrví pokožku a zvýši efektivitu ošetrenia. Neoplachujte. Po použití odporúčame ošetriť pleť krémom ako pri bežnej starostlivosti o pleť. Sérum vynechajte.

ZLOŽENIE

Najdôležitejšie účinné látky:

Kyselina hyalurónová

je súčasťou nášho tela, nachádza sa v spojivových tkanivách, v pokožke, očiach a kĺboch. Zadržiava vlahu/vodu a dokáže na seba naviazať 1000 násobok svojej hmotnosti vody. To pomáha udržiavať pružnú a mäkkú pokožku. Jej nedostatok na pokožke sa prejavuje stratou vlhkosti – pokožka sa stáva tenkou a suchou, tvoria sa vrásky, môžu sa tvoriť ekzémy, pokožka stráca elasticitu a oveľa viac reaguje na bežné podnety, napríklad začervenaním.

Niacinamide (Niacinamid - Vitamín B3)

pomáha udržiavať zdravú pokožku, podporuje tvorbu ochrannej vrstvy, ktorá chráni pleť pred vonkajšími faktormi. Výsledkom je zlepšenie akné, zníženie začervenania pri ochorení rosacea, aj zníženie tvorby zápalov na pokožke. Tiež udržiava pleť hydratovanú a pomáha zamedziť predčasnému starnutiu pleti.

Rezorcín

je bieliace činidlo, o ktorom sa zistilo, že má schopnosť inhibovať (zastavovat) aktivitu tyrozinázy.Je to efektívna zložka na zníženie počtu škvŕn po akné, protizápalovych pigmentácií ako aj čiernych bodiek.

Arbutin

sa pridáva do kozmetických prípravkov ako účinná látka na bielenie hyperpigmentovanej kože.Považuje sa za jednu z najefektívnejších zložiek na odstránenie už vzniknutých pigmentácií.

Kyselina azelaová

sa prirodzene nachádza v našej pleti. Oživuje tón pleti, viditeľne zlepšuje rovnomernú štruktúru pokožky a znižuje výskyt jej nedostatkov. Je to multifunkčná prísada pre všetky druhy pleti. Pôsobí ako účinný antioxidant.

Sodium ascorbate (Askorbát sodný, vitamín C)

prispieva k správnej činnosti imunitného a nervového systému a k ochrane buniek pred oxidačným poškodením. Je súčasťou kolagénu a elastínu, ktorý podporuje pevnosť pokožky. Je účinným antioxidantom, ktorý ničí voľné radikály z vonkajšieho prostredia. Dostatok vitamínu C zabraňuje zaneseniu pokožky, redukuje jej sčervenanie, pokožka ostáva hydratovaná a jemná.

Zložky / INCI:

Aqua, Resorcinol acetate, Sodium Ascorbate, Azelaic acid, Sodium Hyaluronate, Arbutin, Sodium DNA, Niacinamide, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Hydroxide.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.