ENVY Therapy® Mezoantiage Kit

1×1 ks, koncentrované ampulky

Unikátne koncentrované ampulky na omladenie, vyhladenie a vypnutie pleti v balení s kozmetickým nástrojom ENVY Therapy® Mezo Stamp.
Darček k nákupu K nákupu ľubovoľného produktu ENVY Therapy® získate ENVY Therapy® HYDROGEL EYE MASK ako darček.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
69,00
Doprava zadarmo

O produkte

X57954

Mierne invazívna, omladzujúca metóda určená všetkým vekovým kategóriám na obnovenie pokožky. V jednom kroku dochádza k jemnému narušeniu kože pomocou sterilne baleného nástroja ENVY Therapy® Mezo Stamp a zároveň k uvoľneniu intenzívnej ENVY Therapy® Antiaging Ampoule priamo do pleti.
4 x Intensive Antiaging Ampoules (2 ml)
1 x ENVY Therapy® Mezo Stamp (0,25 mm)

Mierne invazívna, omladzujúca metóda určená všetkým vekovým kategóriám na obnovenie pokožky. V jednom kroku dochádza k jemnému narušeniu kože pomocou sterilne baleného nástroja ENVY Therapy® Mezo Stamp a zároveň k uvoľneniu intenzívnej ENVY Therapy® Antiaging Ampoule priamo do pleti. Takto sa do pokožky okamžite dostanú aktívne látky, ktoré ju vyživia, vyhladia, hydratujú a mikrovpichy naštartujú produkciu kolagénu a samoobnovu kože.
Unikátne ampuly pomáhajú vyplniť, vyhladzovať a intenzívne vypínať pleť. Zabraňujú tvorbe nových vrások a viditeľne zjemňujú vzniknuté vrásky. Pleť bude mladistvá, hĺbkovo vyživená a jemnejšia.

Intenzívna kúra obsahuje aktívne látky kolagén, elastín a glukosamín vo vysokej koncentrácii. V unikátnom spojení s kyselinou hyalurónovou výrazne bojuje proti prejavom starnutia pokožky tváre, krku a dekoltu.

BENEFITY

 • Intenzívna kúra zacielená na konkrétny problém pleti.
 • To najsilnejšie, čo sa dá použiť v domácom prostredí v boji proti vráskam.
 • Sterilne plnené sklenené ampulky.
 • Vhodné pre všetky typy pleti.
 • Možnosť aplikácie s účinnou pomôckou na domáce použitie – Mezo Stamp (0,25mm) na lepšie vpravenie účinných látok do hlbšej vrstvy kože.
 • 91,9 % účastníkov štúdie Pleť ako dôkaz 2021 spozorovalo viditeľný a výrazný efekt po aplikácii ampulkovej kúry.
 • 71,1 % účastníkov štúdie Pleť ako dôkaz 2021 spozorovalo rozdiel medzi aplikáciou ampulky pomocou Mezo Stampu a topicky.

POUŽITIE A APLIKÁCIA

 • ENVY Therapy® MezoAntiage Kit sa používa ako doplnková starostlivosť o pleť.
 • Pri použití s Mezo Stampom odporúčame aplikáciu maximálne 2-krát týždenne.
 • Používajte na odlíčenú a vyčistenú pleť, ideálne večer. Nepoužívajte na podráždenú alebo poranenú pokožku.
 • Pri použití mezoterapeutických pomôcok dbajte na dôkladnú dezinfekciu.
 • ENVY Therapy® Mezo Stamp (0,25 mm) vymeňte maximálne po 8 použitiach za nový.
 • Po použití ampulky nie je potrebné aplikovať sérum.
 • Bezprostredne po aplikácii ampulky nevystavujte pleť slnečnému žiareniu.
 • V prípade kontaktu s očami ich dôkladne opláchnite dostatočným množstvom vody.
 • Skladujte na chladnom a tmavom mieste pri teplote 12 – 25 °C mimo dosahu detí.

Pred nanesením ampulky:

Pred nanesením ampulky pleť dôkladne vyčistite (odlíčenie + čistenie + tonizácia). Pre maximálny efekt odporúčame aplikovať pomocou mezoterapeutického nástroja na domáce použitie ENVY Therapy® Mezo Stamp.

Aplikácia ampulky:

Opatrne zlomte ampulku v užšej časti a nalejte jej obsah do pomôcky ENVY Therapy® Mezo Stamp. Aplikujte horizontálnymi, vertikálnymi a diagonálnymi vpichmi na pokožku tváre, dekoltu a krku.

Ampulky možno použiť niekoľkými spôsobmi:

Intenzívna kúra: Jedna ampulka 2-krát týždenne počas 2 týždňov.
Preventívna kúra: Jedna ampulka raz týždenne počas jedného mesiaca. Po skončení intenzívnej kúry neodporúčame ihneď aplikovať ampulky na pleť v rovnakej intenzite. Pokožka nadbytočné množstvo látok nevyužije, a tak ich nadmerná aplikácia nie je potrebná.

Po použití ampulky:

Ak v Mezo Stampe ostanú zvyšky produktu, pokojne ich naneste na pokožku prstami a krúživými pohybmi vmasírujte, čo prekrví pokožku a zvýši efektivitu ošetrenia. Neoplachujte. Použitím ENVY Therapy® Mezo Stampu dosiahnete zvýšenie prieniku účinných látok z ampulky do pokožky. Po aplikovaní ampulky odporúčame pleť ošetriť pleťovým krémom ako pri bežnej starostlivosti o pleť. Sérum vynechajte.

ZLOŽENIE

Najdôležitejšie účinné látky:

Kyselina hyalurónová

je súčasťou nášho tela, nachádza sa v spojivových tkanivách, v pokožke, očiach a kĺboch. Zadržiava vlahu/vodu a dokáže na seba naviazať 1000 násobok svojej hmotnosti vody. To pomáha udržiavať pružnú a mäkkú pokožku. Jej nedostatok na pokožke sa prejavuje stratou vlhkosti – pokožka sa stáva tenkou a suchou, tvoria sa vrásky, môžu sa tvoriť ekzémy, pokožka stráca elasticitu a oveľa viac reaguje na bežné podnety, napríklad začervenaním.

Morský kolagén

ktorý nealergizuje, zmenšuje jemné vrásky a zlepšuje celkový vzhľad pokožky.

Glycerín

je telu vlastná látka, vhodná aj pre veľmi citlivú pleť. Vytvára na pokožke prirodzenú ochrannú bariéru proti strate vlhkosti.

Glykozaminoglykány (GAG)

skupina uhľohydrátov, ktoré pomáhajú pri udržiavaní a podpore kolagénu a elastínu.

Elastín

je jedným z najtrvácnejších proteínov v ľudskom tele a tvorí základ elastických vlákien.

Zložky / INCI:

Aqua, Hydrolized Glycosaminoglycans, Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Elastin, Hydrolized Collagen, Polyglyceryl-4 Caprate, Sodium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Hydroxyethyl Cellulose, Phenoxyethanol, Benzyl alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.