BENEFIT ENVY Therapy Hydrogel Eye Mask

1×1 ks, hydrogélová očná maska

Hydrogélová očná maska pre okamžitú pomoc unaveným očiam.

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte

X63419

Hydrogélová očná maska okamžite dodá očnému okoliu hydratáciu a sviežosť a pomôže unaveným očiam. Zjemňuje očné vačky, kruhy a vyhladzuje vrásky. Vďaka jedinečnej technológii materiálu a koncentrovanému obsahu kolagénu, kyseliny hyalurónovej a extraktu z morských rias pokožku okamžite hydratuje a pri jej chladivom efekte si oči dokonale oddýchnu.

Maska vyrobená patentovanou hydrogélovou technológiou je ergonomicky tvarovaná podľa obrysov očného okolia, vďaka čomu k pokožke tesne priľne a vy sa počas jej pôsobenia môžete bez obmedzenia venovať bežným činnostiam.

Základ hydrogélových produktov tvorí 70 až 90 % vody naviazanej na polyméry, vďaka čomu majú vysokú absorpčnú schopnosť. Prírodnými polymérmi sú napríklad bielkoviny, ktoré sú zložené z aminokyselín, alebo polysacharidy. Prirodzene odvodené hydrogély sú zvyčajne založené na proteínových reťazcoch alebo polysacharidoch, tvorených spojením jednotlivých molekúl cukrov. Jedinečné vlastnosti polymérnych hydrogélov, vrátane biokompatibility, vysokého obsahu vody, elasticity a mäkkosti, upútali pozornosť vedcov v kontexte kožných prípravkov. Donedávna mal hydrogél široké použitie v zdravotníctve, ale postupne sa čoraz viac objavuje aj v kozmetickom priemysle. V prípravkoch určených na starostlivosť o pleť prináša viditeľný efekt, pretože je nosičom aktívnych látok.
Konkrétna hydrogélová konzistencia rôznych tvarov a veľkostí je napustená aktívnymi látkami. Vďaka patentu a využitiu nanotechnológií počas výroby je penetrácia aktívnych látok efektívnejšia ako pri celulózových maskách alebo akýchkoľvek iných plátových maskách. Výroba hydrogélových masiek má svoj patent (10-1240254) a aktuálne sa môžu vyrábať výlučne v Ázii.

BENEFITY

  • Okamžité a viditeľné výsledky.
  • Unikátna hydrogélová patentovaná technológia.
  • Vhodná pre všetky typy pleti.
  • 92 % účastníkov projektu Pleť ako dôkaz 2021 spozorovalo okamžitý efekt hydratácie a sviežosti v okolí očí po použití Hydrogel Eye Mask.
  • 100 % účastníkov štúdie Pleť ako dôkaz 2021 malo pocit, že po skončení štúdie bola ich pleť hydratovanejšia.

POUŽITIE A APLIKÁCIA

  • Hydrogel Eye Mask sa používa ako doplnková starostlivosť o pleť.
  • Používajte 1- až 2-krát týždenne, prípadne podľa potreby.
  • Používajte na odlíčenú, vyčistenú a suchú pleť.
  • V prípade kontaktu s očami ich dôkladne opláchnite dostatočným množstvom vody.

Pred nanesením masky:

Pred nanesením masky pleť dôkladne vyčistite (odlíčenie + čistenie + tonizácia). Dva hydrogélové pláty sú ergonomicky tvarované podľa obrysov očného okolia spodných viečok, vďaka čomu k pokožke tesne priľnú.

Aplikácia masky:

Po priložení masky odporúčame prvých pár minút zotrvať v statickej polohe, kým sa pomerná časť séra vstrebe. Následne sa maska stáva menej klzkou a môžete sa bez obmedzenia venovať bežným činnostiam. Masku nechajte pôsobiť 20 až 30 minút, potom okolie očí jemne premasírujte. Používajte na vyčistenú tvár 1- až 2-krát týždenne, prípadne podľa potreby.

Po aplikácii masky:

Po použití pokožku jemne premasírujte, aby ste zvýšili prienik živín. Následne pokračujte v bežnej starostlivosti o pleť (sérum + očný krém + pleťový krém.)

ZLOŽENIE

Najdôležitejšie účinné látky:

Kyselina hyalurónová

je súčasťou nášho tela, nachádza sa v spojivových tkanivách, v pokožke, očiach a kĺboch. Zadržiava vlahu/vodu a dokáže na seba naviazať 1000 násobok svojej hmotnosti vody. To pomáha udržiavať pružnú a mäkkú pokožku. Jej nedostatok na pokožke sa prejavuje stratou vlhkosti – pokožka sa stáva tenkou a suchou, tvoria sa vrásky, môžu sa tvoriť ekzémy, pokožka stráca elasticitu a oveľa viac reaguje na bežné podnety, napríklad začervenaním.

Morský kolagén

ktorý nealergizuje, zmenšuje jemné vrásky a zlepšuje celkový vzhľad pokožky.

Červené morské riasy

(L. Corallioides) obsahujú stopové minerály a esenciálne živiny ako vápnik, zinok a kremík priaznivo pôsobiace na pokožku.

Allantoin

je upokojujúcou a hydratačnou zložkou. Dokáže v bunkách zadržiavať vodu, čím zabraňuje jej vysychaniu a nadmernej strate vody do okolia. Tiež pomáha syntéze kolagénu a je účinný v boji proti vráskam.

Glycerín

je telu vlastná látka, vhodná aj pre veľmi citlivú pleť. Vytvára na pokožke prirodzenú ochrannú bariéru proti strate vlhkosti.

Zložky / INCI:

Aqua, Sodium hyaluronate, Hydrolyzed collagen, Propanediol, Amino acid, Algea, Glycerin, Tocopherol (vitamín E), Plant DNA living cell Allantolin, Rose Extract.

Garantujeme zloženie: 

- bez silikónov a parabénov
- bez toxínov
- bez GMO
- bez parfumov
- bez farbív
- bez minerálnych olejov


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.