ENVY Therapy® Hydrating Serum

1×30 ml, sérum

Hydratačné pleťové sérum zamerané na regeneráciu buniek a dlhodobú hydratáciu v hlbších vrstvách pokožky, s efektom trvajúcim až 8 hodín.
Darček k nákupu K nákupu ľubovoľného produktu ENVY Therapy® získate ENVY Therapy® HYDROGEL EYE MASK ako darček.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
69,00
Doprava zadarmo

O produkte

X57917

Pleťové sérum na denné použitie s patentovaným hydratačným komplexom GlycodermTM, s kyselinou hyalurónovou a medom. Ideálne pre dehydrovanú a mdlú pleť s náznakom prvých vrások. Vyživujúce hydratačné pleťové sérum s obsahom patentovaných zložiek GlycodermTM a LIPACTIVE INCA INCHI® spolu s mandľovým olejom a s vitamínmi A a E priaznivo pôsobí na regeneráciu buniek a hydratáciu pleti. Vyvážená kombinácia zložiek obnovuje prirodzenú lipidovú bariéru, revitalizuje pleť a vyživuje ju do hĺbky.

Hydratačný komplex GlycodermTM obnovuje lipidovú bariéru suchej a popraskanej pleti, posilňuje hydratáciu v hlbších vrstvách pleti a zároveň ju udržiava dlhodobo hydratovanú. Štúdia odhalila, že jedinou aplikáciou séra obsahujúceho látku GlycodermTM sa hydratácia pleti v porovnaní s neošetrovanou pokožkou výrazne zlepšila, pričom hydratačný efekt pretrvával až 8 hodín po aplikácii. Patentovaná zložka GlycodermTM obsahuje lipozómy zostavené z rastlinných fosfolipidov a ceramidov, nasiaknuté kyselinou hyalurónovou a prírodným kvetovým medom. Kyselina hyalurónovej pleť hydratuje, dodáva jej pevnosť, pružnosť a viacnásobne viaže vodu. Med má zas schopnosť viazať vlhkosť, obsahuje výživné látky, má čistiace a antibakteriálne účinky a pokožku upokojuje. Hydratačné sérum obsahuje aj extrakt z orchidey, ktorý pleť vypína a udržiava kožné bunky mladé a aktívne.

Sérum sa používa pod krém a jeho úlohou je preniknúť hlbšie do pokožky. Konkrétne do zamše (dermis) – strednej vrstvy kože, kde sa nachádzajú najdôležitejšie bunky a vlákna, ktoré hrajú kľúčovú úlohu v procese starnutia. Ide o fibroplasty produkujúce kolagén, ktorý zodpovedá za pevnosť pokožky. Elastické vlákna zabezpečujú pevnosť a pružnosť, kyselina hyalurónová a ďalšie zložky, ktoré vyplňujú priestor medzi bunkami a vláknami, viažu vodu a pôsobia antibakteriálne. Sérum je teda určené na pôsobenie v tejto vrstve pokožky, kde dokáže zabezpečiť rýchlu regeneráciu, obnovu pleti a jej buniek.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.