ENVY Therapy® Hydratig Toner

1×250 ml, hydratačné pleťové tonikum

Hydratačné pleťové tonikum pre všetky typy pleti.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
54,00
Doprava zadarmo

O produkte

X57923

Svieže a ľahké hydratačné tonikum vyrovnáva pH pokožky. Obsahuje kyselinu hyalurónovú, vitamín E, aloe vera, citrónovú vodu, extrakt z nevädze poľnej, očianky rostkovovej a ďalšie blahodarné extrakty. Z pokožky odstraňuje zvyšky odličovacích produktov a dodáva jej revitalizovaný vzhľad i pocit. Tonikum je vhodné na všetky typy pleti, najmä však na suchšiu a zrelšiu pleť.

Základnú starostlivosť o pleť tvorí odlíčenie, čistenie, tonizácia (odporúča sa), hydratačný krém a krém s ochranným faktorom (SPF), čiže opaľovací krém. Samozrejme, ráno po zobudení nie je potrebné odlíčenie, večer zas použitie krému s ochranným faktorom. Kým nie je správne zostavená základná každodenná rutina, nadstavba je príliš unáhlený krok. Ak ste začiatočník v starostlivosti o pleť a chcete sa o svoju pleť starať, najskôr si zostavte dobrý a funkčný základ.

BENEFITY

 • Tonikum na denné použitie.
 • Použitie ráno aj večer.
 • Súčasť 3-krokového čistenia ENVY Therepy® (odlíčenie + čistenie + tonizácia).
 • Ideálny pre všetky typy pleti, najmä však na suchú a zrelšiu pleť.
 • 90,5 % účastníkov štúdie Pleť ako dôkaz 2021 spozorovalo zlepšenie pleti po pravidelnom používaní 3-krokového systému čistenia pleti ENVY Therapy®.

POUŽITIE A APLIKÁCIA

 • Hydratačné tonikum sa používa pri každodennej starostlivosti o pleť.
 • Používajte vždy po dvojfázovom odlíčení pleti (2-in-1 Make-Up Remover Jello) a čistení pleti (Hydrating Oil Cleanser) na dôkladné dočistenie pleti.
 • Tonikum je nutné pred každým použitím pretrepať, aby sa tuhé častice prepojili s vodnou zložkou.
 • Môžete aplikovať priamo na tvár alebo pomocou vatového tampónu.
 • Hydrating Toner odporúčame kombinovať s čistiacim olejom Hydrating Oil Cleanser na zvýšenie účinku dennej starostlivosti.
 • Skladujte na chladnom a tmavom mieste pri teplote 12 – 25 °C mimo dosahu detí.

Pred použitím tonika:

Pred aplikáciou hydratačného tonika odporúčame pleť dôkladne odlíčiť pomocou dvojfázového odličovača ENVY Therapy® 2-in-1 Make-Up Remover Jello a vyčistiť pomocou čistiaceho oleja Hydrating Cleanser. Hydrating Toner pred použitím pretrepte.

Aplikácia tonika:

Hydratačné tonikum aplikujte ako tretie v poradí v rámci 3-krokového čistenia ENVY Therapy® na suchú pokožku tváre. Môžete aplikovať priamo na tvár alebo pomocou vatového tampónu.

Po použití tonika:

Po aplikácii tonika pokračujte v ďalších krokoch svojej starostlivosti o pleť (sérum, očný krém, pleťový krém).

ENVY trojkrokové odličovanie pleti

Prvý krok - Odstránenie mejkapu:

Ideálny je dvojfázový odličovač, ktorý obsahuje olejové i vodné zložky a dôkladne ním odstránite všetky časti každodenného či príležitostného mejkapu. Dvojfázové odličovanie je dôležité práve preto, že aj produkty dekoratívnej kozmetiky obsahujú olejové i vodné zložky a jedine takto ich z pleti dôkladne odstránite. Dvojfázový odličovač 2-in-1 Make-up Remover Jello je vhodný pre všetky typy pleti a každého, kto používa mejkap.

Druhý krok – Vyčistenie pleti:

Po dvojfázovom odličovači použite prípravok na odstránenie odumretých buniek a dočistenie pleti podľa vášho typu pokožky. Môže to byť čistiace mlieko, gél, emulzia, pena, olej. V našej ponuke máme emulziu pre mastnejšie typy, mlieko na normálny typ so sklonom k pigmentáciám a olej na suché a citlivé typy pokožky.

Tretí krok – Hydratácia pleti:

Použitie pleťového tonika, ktoré pleť na záver dočistí a hydratuje a zároveň vyrovná jej prirodzené pH. Podľa typu pleti si môžete zvoliť hydratačné na suchšiu pleť a čistiace na mastnejšiu pleť. ENVY Therapy® ponúka Hydrating toner pre normálnu až suchú pokožku a Clearing Toner pre normálnu až mastnú pleť.

ZLOŽENIE

Najdôležitejšie účinné látky:

Kyselina hyalurónová

je súčasťou nášho tela, nachádza sa v spojivových tkanivách, v pokožke, očiach a kĺboch. Zadržiava vlahu/vodu a dokáže na seba naviazať 1000 násobok svojej hmotnosti vody. To pomáha udržiavať pružnú a mäkkú pokožku. Jej nedostatok na pokožke sa prejavuje stratou vlhkosti – pokožka sa stáva tenkou a suchou, tvoria sa vrásky, môžu sa tvoriť ekzémy, pokožka stráca elasticitu a oveľa viac reaguje na bežné podnety, napríklad začervenaním.

Nevädza poľná

upokojuje unavenú a podráždenú pokožku, začervenanie a redukuje opuchy. Osviežuje a regeneruje.

Aloe Vera

je bohatá na vitamíny A, C, E a B12. Má protizápalové vlastnosti, ktoré znižujú bolesť a opuch a tiež môže urýchliť hojenie rán a ovplyvniť tvorbu jaziev. Podporuje produkciu a uvoľňovanie kolagénu.

Zložky / INCI:

Citrus Limon Fruit Water, Centaurea Cyanus Flower Water, Glycerin, Musa Paradisiana Fruit Extract, Maltodextrin, Aqua, Euphrasia Officinalis Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Sodium Hyaluronate , Tocopherol, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.