ENVY Therapy® Clearing Toner

1×250 ml, čistiace detoxikačné tonikum

Čistiace detoxikačné tonikum na zmiešanú až mastnú pleť.
Darček k nákupu K nákupu ľubovoľného produktu ENVY Therapy® získate ENVY Therapy® HYDROGEL EYE MASK ako darček.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
54,00
Doprava zadarmo

O produkte

X57934

Čistiace tonikum je vhodné hlavne na zmiešanú a mastnú pokožku. Vyrovnáva pH pokožky a má antiseptické a detoxikačné účinky. Obsahuje vodu z mäty piepornej, uhorkovú vodu, glycerín, olej z čiernej rasce, pšeničné aminokyseliny, extrakt z magnólie, zeleného čaju, kyselinu hyalurónovú a vitamín E.

ENVY Therapy® Clearing Toner je čistiace pleťové tonikum vhodné na denné používanie. Odporúčame ho zaradiť do 3-krokového čistenia ENVY Therapy®:

– odlíčenie (2-in-1 Make-Up Remover Jello)
– čistenie (Clearing Cleanser)
– tonizácia (Clearing Toner)

Základnú starostlivosť o pleť tvorí odlíčenie, čistenie, tonizácia (odporúča sa), hydratačný krém a krém s ochranným faktorom (SPF), čiže opaľovací krém. Samozrejme, ráno po zobudení nie je potrebné odlíčenie, večer zas použitie krému s ochranným faktorom. Kým nie je správne zostavená základná každodenná rutina, nadstavba je príliš unáhlený krok. Ak ste začiatočník v starostlivosti o pleť a chcete sa o svoju pleť starať, najskôr si zostavte dobrý a funkčný základ.

BENEFITY

 • Tonizácia určená na denné použitie.
 • Použitie ráno aj večer.
 • Súčasť 3-krokového čistenia ENVY Therapy® (odlíčenie + čistenie + tonizácia).
 • Ideálny pre všetky typy pleti, najmä však na zmiešanú až mastnú pleť.
 • 90,5 % účastníkov štúdie Pleť ako dôkaz 2021 spozorovalo zlepšenie pleti po pravidelnom používaní 3-krokového systému čistenia pleti ENVY Therapy®.

POUŽITIE A APLIKÁCIA

 • Čistiace tonikum sa používa pri každodennej starostlivosti o pleť.
 • Používajte vždy po dvojfázovom odlíčení pleti (2-in-1 Make-Up Remover Jello) a čistení pleti (Clearing Cleanser) na dôkladné dočistenie pleti.
 • Tonikum je nutné pred každým použitím pretrepať, aby sa tuhé častice prepojili s vodnou zložkou.
 • Môžete aplikovať priamo na tvár alebo pomocou vatového tampónu.
 • Tonikum nepoužívajte na čistenie očí.
 • Clearing Toner odporúčame kombinovať s čistiacou emulziou Clearing Cleanser na zvýšenie účinku dennej starostlivosti.
 • Skladujte na chladnom a tmavom mieste pri teplote 12 – 25 °C mimo dosahu detí.
 • Pred použitím čistiaceho tonika:
 • Pred aplikáciou čistiaceho tonika odporúčame pleť dôkladne odlíčiť pomocou dvojfázového odličovača ENVY Therapy® 2-in-1
 • Make-Up Remover Jello a vyčistiť pomocou čistiacej emulzie Clearing Cleanser. Clearing Toner pred použitím pretrepte.

Aplikácia čistiaceho tonika:

Čistiace tonikum aplikujte ako tretie v poradí v rámci 3-krokového čistenia ENVY Therapy® na navlhčenú pokožku tváre. Môžete aplikovať priamo na tvár alebo pomocou vatového tampónu.

Po použití čistiaceho tonika:

Po aplikácii čistiaceho tonika pokračujte v ďalších krokoch svojej každodennej starostlivosti o pleť (sérum, očný krém, pleťový krém).

ZLOŽENIE

Najdôležitejšie účinné látky:

Kyselina hyalurónová

je súčasťou nášho tela, nachádza sa v spojivových tkanivách, v pokožke, očiach a kĺboch. Zadržiava vlahu/vodu a dokáže na seba naviazať 1000 násobok svojej hmotnosti vody. To pomáha udržiavať pružnú a mäkkú pokožku. Jej nedostatok na pokožke sa prejavuje stratou vlhkosti – pokožka sa stáva tenkou a suchou, tvoria sa vrásky, môžu sa tvoriť ekzémy, pokožka stráca elasticitu a oveľa viac reaguje na bežné podnety, napríklad začervenaním.

Mätová voda

má adstringentné vlastnosti, vplýva tak na viditeľnosť pórov a udržiava ich čisté. Rovnako pomáha udržiavať optimálne pH pokožky a pleť tonizuje.

Uhorková voda

v ktorej sa prirodzene nachádza niekoľko antioxidantov, napríklad kyselina askorbová, beta karotén a kyselina kávová. Uhorky tiež obsahujú antioxidačné flavonoidy a enzým, ktorý vykazuje skutočne dobré protizápalové vlastnosti.

Zelený čaj

sa osvedčil ako vynikajúci antioxidant, jeho UV ochrana, protizápalové, antikarcinogénne a antimikrobiálne vlastnosti patria na popredné priečky. Vďaka týmto vlastnostiam je zelený čaj vynikajúcou voľbou pre boj proti starnutiu a tiež pre kožné ochorenia vrátane rosacei, akné a atopickej dermatitídy.

Zložky / INCI:

Mentha Piperita Leaf Water, Cucumis Sativa Fruit Extract, Glycerin, Water, Taraktogenos Kurzii Seed Oil, Nigella Sativa Seed Oil, Leptospermum Scoparium Branch, Leaf Oil, Potassium Lauroyl, Wheat Amino Acids, Palm Glycerides, Capryloyl Glycine, Magnolia Grandiflora Bark Extract, Camelia Sinensis Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin.

Upozorňujeme, že jednotlivé šarže produktov sa môžu líšiť (najmä farbou či vôňou). Ide však o úplne bežný jav a nemá vplyv na účinok produktu. Vysvetlenie je jednoduché – kombinujeme aktívne účinné látky s organickými zložkami, ktoré nemajú zakaždým identickú vôňu a farbu, čo je úplne prirodzené. Aj keď je ich pomer v produktoch rovnaký, môžu ovplyvniť vzhľad alebo vôňou konkrétnej šarže, podľa toho, ako sú ovplyvnené prírodou. Od našich výrobcov vyžadujeme najvyššiu kvalitu použitých ingrediencií a zásadne odmietame umelý zásah do ich zloženia. Garantujeme, že receptúra i kvalita produktov ostáva rovnaká. Ak by sme trvali na identickom vzhľade, museli by sme ingrediencie synteticky upraviť a to sa prieči našej filozofii.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.