ENVY Therapy® Antiaging Serum

1×30 ml, sérum

Omladzujúce pleťové sérum účinné na vrásky, nedokonalosti a nerovnomerný tón pleti. Viditeľne redukuje starnutie pleti, stimuluje tvorbu kolagénu a zlepšuje celkový vzhľad pokožky.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
89,00
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte

X57902

Omladzujúce a spevňujúce pleťové sérum s vysokým obsahom kyseliny hyalurónovej a morského kolagénu účinne bojuje proti vráskam a spomaľuje proces starnutia pleti. Aktívne zložky vo vyšších koncentráciách dodávajú pleti jas, pružnosť a pevnosť.

ENVY Therapy® Antiaging Serum obsahuje vyššie koncentrácie aktívnych zložiek a tie vďaka ľahkej tekutej konzistencii dokážu preniknúť do hlbších vrstiev pokožky, čím sa ich efekt mnohonásobne zosilní. Vysoký obsah kyseliny hyalurónovej dodáva pleti jas, pružnosť, pevnosť a spomaľuje proces starnutia. Morský kolagén a červené morské riasy L. Corralioides zjemňujú vrásky a zlepšujú celkový vzhľad pokožky. Patentovaná zložka Lipactive Inca Inchi® s výťažkami z amazonskej rastliny pokožku regeneruje a bojuje proti zápalom. Vitamín E (tokoferol), ktorý je účinným prírodným antioxidantom, chráni pleť pred UV žiarením a rovnako urýchľuje jej regeneráciu. Vitamín A (retinol) zas preniká hlboko do pokožky, zlepšuje jej štruktúru, hydratuje ju a redukuje farebné nerovnosti.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.