ENVY Therapy® 2 In 1 Make-Up Remover Jello

1×250 ml, odličovacia emulzia

Dvojfázová odličovacia emulzia určená na všetky typy pleti.
Darček k nákupu K nákupu ľubovoľného produktu ENVY Therapy® získate ENVY Therapy® HYDROGEL EYE MASK ako darček.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
54,00
Doprava zadarmo

O produkte

X57942

Obsahuje olejové zložky (marhuľový, mandľový a hroznový olej) a vodné zložky (extrakty z nevädze poľnej a očianky rostkovovej), ktoré dôkladne odstránia všetok každodenný či príležitostný mejkap. Želatínová emulzia neobsahuje žiadne chemické rozpúšťače a zanechá pleť vyživenú a pripravenú na ďalšiu starostlivosť.

ENVY Therapy® 2-in-1 Make-up Remover Jello je dvojfázová odličovacia emulzia vhodná na každodenné používanie. Odporúčame ju zaradiť do 3-krokového čistenia ENVY Therapy®:

– Odlíčenie (2-in-1 Make-Up Remover Jello).
– Čistenie (napr. Hydrating Oil Cleanser).
– Tonizácia (napr. Hydrating Toner).

BENEFITY

 • Želatínová odličovacia emulzia vhodná na každodenné použitie.
 • Použitie večer.
 • Súčasť 3-krokového čistenia ENVY Therapy® (odlíčenie + čistenie + tonizácia).
 • Ideálny pre všetky typy pleti.
 • 90,5 % účastníkov štúdie Pleť ako dôkaz 2021 spozorovalo zlepšenie pleti po pravidelnom používaní 3-krokového systému čistenia pleti ENVY Therapy®.
 • 100 % účastníkov štúdie Pleť ako dôkaz 2021 tvrdí, že ENVY Therapy® spĺňa benefity, ktoré uvádza.
 • 97,7 % účastníkov štúdie Pleť ako dôkaz 2021 si z produktov ENVY Therapy® dokáže zostaviť kompletnú každodennú starostlivosť o pleť.

POUŽITIE A APLIKÁCIA

 • Odličovacia emulzia sa používa pri každodennej večernej starostlivosti o pleť.
 • Odporúčame používať najmä večer (na odstránenie mejkapu a nečistôt po celom dni).
 • Používajte vždy ako prvý krok v rámci 3-krokového čistenia pleti, na dôkladné odlíčenie pleti.
 • 2-in-1 Make-up Remover Jello odporúčame kombinovať s ľubovoľným ENVY Therapy® čistiacim produktom a tonikom podľa typu pleti, na zvýšenie účinku dennej starostlivosti.
 • Skladujte na chladnom a tmavom mieste pri teplote 12 – 25 °C mimo dosahu detí.

Pred použitím 2-in-1 Make-up Remover Jello:

Pred každou aplikáciou 2-in-1 Make-up Remover Jello odporúčame emulziu pretrepať, aby sa jednotlivé zložky prepojili.

Aplikácia 2-in-1 Make-up Remover Jello:

Naneste 2-in-1 Make-up Remover Jello priamo na suchú pokožku tváre. Jemne ho masírujte a následne odstráňte pomocou navlhčeného uteráka alebo vatových tampónov. V prípade použitia dlhotrvácneho rúžu alebo maskary aplikujte produkt na vatový tampón a nechajte chvíľu pôsobiť. Po použití 2-in-1 Make-up Remover Jello si tvár opláchnite vodou.

Po použití 2-in-1 Make-up Remover Jello:

V druhom kroku v rámci 3-krokového čistenia ENVY Therapy® aplikujte ENVY Therapy® čistiaci produkt (cleanser) podľa typu vašej pleti a následne v treťom kroku aj ENVY Therapy® tonikum na dôkladné dočistenie a hydratáciu pleti. Potom už pokračujte v ďalších krokoch svojej každodennej starostlivosti o pleť (sérum, očný krém, pleťový krém).

ZLOŽENIE

Najdôležitejšie účinné látky:

Olej z hroznových jadierok

zjemňuje pokožku, upevňuje kolagénové vlákna a chráni pleť pred stratou prirodzenej vlhkosti.

Mandľový olej

je najuniverzálnejší olej, ktorý je vhodný na všetky typy pokožky. Účinne vyživuje, upokojuje a regeneruje pokožku. Tiež je bohatý na množstvo minerálov a vitamínov.

Nevädza poľná

upokojuje unavenú a podráždenú pokožku, začervenanie a redukuje opuchy. Osviežuje a regeneruje.

Marhuľový olej

je výborný na odličovanie, v spolupráci s ďalšími zložkami jemne odličuje príležitostný ale aj každodenný make-up, bez pocitu stiahnutej pleti či vysušenia. Pomáha pri riešení akné a ekzémov, bojuje proti starnutiu, regeneruje a zvláčňuje.

Zložky / INCI:

Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Citrus Limon Fruit Water, Centaurea Cyanus Flower Water, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Glycerin, Aqua, Euphrasia Officinalis Extract, Tocopherol, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin.

Upozorňujeme, že jednotlivé šarže produktov sa môžu líšiť (najmä farbou či vôňou). Ide však o úplne bežný jav a nemá vplyv na účinok produktu. Vysvetlenie je jednoduché – kombinujeme aktívne účinné látky s organickými zložkami, ktoré nemajú zakaždým identickú vôňu a farbu, čo je úplne prirodzené. Aj keď je ich pomer v produktoch vždy rovnaký, môžu ovplyvniť vzhľad alebo vôňu konkrétnej šarže podľa toho, ako sú ovplyvnené prírodou. Od našich výrobcov vyžadujeme najvyššiu kvalitu použitých ingrediencií a zásadne odmietame umelý zásah do ich zloženia. Garantujeme, že receptúra i kvalita produktov ostáva rovnaká. Ak by sme trvali na identickom vzhľade, museli by sme ingrediencie synteticky upraviť a to sa prieči našej filozofii.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.