ENTERINA

1×80 ml, výživový doplnok

Značka: INPHARM

Výživový doplnok s obsahom Bacillus coagulans IS-2 (ex Lactobacillus sporogenes), vitamínov skupiny B a vitamínu K a suchého extraktu z plodov čučoriedok.

8,59
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: ENTERINA 1×80 ml, výživový doplnok

X15630 ADC

ENTERINA FĽAŠTIČKY 8×10 ML

Enterina pre obnovu črevnej mikroflóry obsahuje probiotický bakteriálny kmeň Bacillus coagulans, doplnený prebiotikom arabinogalaktanem, vitamíny skupiny B, K a extrakt z plodov čučoriedky. Spóry bakterií sú odolné voči žalúdočnej šťave i žlčovým kyselinám.

Detailný popis produktu:

Výživový doplnok s obsahom probiotického kmeňa Bacillus coagulans, extraktu z plodov čučoriedok, vitamínu K a vitamínov skupiny B, ktoré prispievajú k udržaniu fyziologického stavu sliznice (vitamíny B2, B3), normálnemu energetickému metabolizmu (B6, B12) a ku zníženiu miery únavy a vyčerpania (napr. vitamíny B2, B6, B12). Vďaka extraktu z čučoriedok je naviac Enterina® veľmi chutná, deti zaujmä i praktická, hravá forma fľaštičiek.

Enterina® fľaštičky:

Sliznica tráviaceho ústrojenstva je za normálneho stavu udržiavaná v rovnováhe, tzn. je osídlená prospešnými baktériami. Normálna flóra v správnom množstve priaznivo ovplyvňuje fungovanie organizmu a produkuje vitamíny. Túto rovnováhu môžu narušiť rôzne zmeny (napr. Zmena stravy, pôsobenie antibiotík). Narušená rovnováha sa obvykle prejavuje črevným diskomfortom. Prípravok Enterina® prispieva k zachovaniu zdravých slizníc a dodáva organizmu dôležité vitamíny.

Použitie:

Fľaštičky boli vyvinuté špeciálne pre deti a pre dospelých, ktorí uprednostňujú tekuté formy prípravkov. Sú veľmi praktické a pre deti chutné. Fľaštička obsahuje jednu dennú dávku.

Pokyny na použitie:

1. Otáčajte uzáverom v smere hodinových ručičiek až do najvzdialenejšej polohy. V tejto pozícii prášok z uzáveru prepadne do tekutiny pod uzáverom.

2. Pretrepte dobre fľaštičku (so stále priskrutkovaným uzáverom) pre dobré rozpustenie.

3. Odskrutkujte uzáver a vypite obsah fľaštičky.

Doporučené dávkovanie:

Deti od 6 mesiacov veku: 1 fľaštička denne

Dospelí: 1–2 fľaštička denne

Užívať najlepšie nalačno.

Poznámka: Najnižší vek 6 mesiacov, od neho je vhodné užívaní Enteriny®u detí, bol posúdeny a odsúhlasený Pediatrickou spoločnosťou ČLS JEP.

Balenie:

8 fľaštičiek po 10 ml s dávkovacím uzáverom. 1 fľaštička = 1 dávka. Hmotnosť: 0,165 kg

Zloženie v uzávere:

Bacillus coagulans IS-2 (ex Lactobacillus sporogenes), vitamín B3, sušený extrakt z plodov čučoriedky (Vaccinium myrtillus, 1 % antokyanozidov), oxid kremičitý, kyselina pantoténová, vitamíny B6, B1, B2, K a B12. Neobsahuje lepok.

Zloženie vo fľaštičke:

Voda, fruktóza, koncentrovaná šťava z plodov čučoriedok - 500 mg, FiberAid® (arabinogalaktan), aróma, kyselina citrónová, konzervačná látka - sorbát draselný. Neobsahuje lepok.

Upozornenie:

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy a ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 6 mesiacov veku. Zakalenie prípravku neovplyvňuje jeho kvalitu. O užívání v tehotenstve a pri kojení sa poraďte so svojím lékarom.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.