ENDOCARE TENSAGE RADIANCE EYE CONTOUR

1×15 ml

Značka: ENDOCARE

Rozjasňujúce očné sérum.

37,99
Doprava zadarmo

O produkte: ENDOCARE TENSAGE RADIANCE EYE CONTOUR 1×15 ml

X52203

Hlavný popis produktu

Pomáha redukovať vačky a opuchy okolo očí. Rozjasňuje kontúry a kryje tmavé kruhy pod očami. Vyhladzuje jemné linie a vrásky.

Pokročilá, anti-aging a pokožku regenerujúca kozmetika Endocare Tensage® je výsledkom intenzívneho výskumného úsilia v oblasti regenerácie poškodenej pokožky, využijúc prírodné látky, ktoré by mohli pomôcť napraviť poškodenia pokožky spôsobené ionizujúcim žiarením.
Technológiu SCA® vytvoril Dr. Rafael Abad, v nemocnici Ramón y Cajal (Madrid, Španielsko), ktorý venoval svoj čas skúmaniu rôznych látok, ktoré účinne regenerujú pokožku po rádioterapii, až kým neprišiel na SCA®, sekrét zo slimáka záhradného Cryptomphalus aspersa, ktorý vykazoval účinnú a rýchlu tvorbu kože u jeho pacientov.

Dve hlavné technológie obsiahnuté v produktoch Endocare Tensage® sú SCA®, bohaté na rastové faktory a IFC®CAF, ktoré aktivujú kožné bunky. Obidve sa získavajú z ulitníkov Cryptomphalus aspersa a kultivujú sa v CellHelix, špeciálne navrhnutej továrni v Santander v Španielsku.

Tieto unikátne technológie umožňujú aktívnu a efektívnu starostlivosť o pleť s viditeľným účinkom aj v pravidelnej dennej rutine.

Obsah: 15ml

ENDOCARE Tensage Eye Contour Radiance je ľahké fluidné sérum s aktívnymi látkami, ktoré pomáhajú redukovať vačky a opuchy okolo očí a vyhladzujú jemné línie a vrásky. Farebné mikro pigmenty rozjasňujú kontúry a kryjú tmavé kruhy pod očami.

Typ pleti:
Všetky typy
Vek: 40+

Charakteristika:
Tekutá textúra.
Pri problémoch s nedostatočnou pevnosťou pokožky, vráskami, tmavými kruhmi a opuchmi v okolí očí.
Znižuje opuchy a tmavé kruhy, doplňuje povrchové vrásky, obnovuje pevnosť a pružnosť.
Testované pod dermatologickým dohľadom.

Použitie:
ENDOCARE Tensage Eye Contour Radiance naneste v malom množstve ráno a večer a jemne vklepte do pokožky.

Špeciálne ingrediencie:
SCA Biorepair Technology, prírodný zdroj kožnej regenerácie s antioxidačnými a reparačnými vlastnosťami. Klinicky testované na zrelej,  starnúcej a slnkom poškodenej pokožke.
Tensderm je sada spevňujúcich peptidov na napínanie a zdvíhanie pokožky.
Dismutina-BT Enzým má anti-radikálovú a protizápalovú vlastnosť.
Peptidy (Eyeseryl Tetrapeptide a Tripeptido Syn-Coll) pomáhajú spomaľovať proces starnutia a znižujú výskyt tmavých kruhov a opuchnutých očí.
Korigujúce pigmenty rozjasňujú a upravujú oblasť očí.
Upozornenie:
Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte pri teplote 15°C – 30°C.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.