Emotralex rektálna masť

1×25 g, zdravotnícka pomôcka na rektálne použitie

Značka: EMOTRALEX

Emotralex je inovatívna liečba symptómov spojených s hemoroidálnym ochorením a jeho komplikáciami (napr. ekzém, análne trhliny) s aktívnou látkou sukralfát. Rýchlo hojí, regeneruje, upokojuje hemoroidy. Emotralex nemaskuje – rýchlo lieči hemoroidy.

7,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Emotralex rektálna masť 1×25 g, zdravotnícka pomôcka na rektálne použitie

P99615 ADC

Emotralex nemaskuje - rýchlo lieči hemoroidy

Emotralex je inovatívna liečba symptómov spojených s hemoroidálnym ochorením a jeho komplikáciami (napr. ekzém, análne trhliny) s aktívnou látkou sukralfát.

Emotralex:

  • Poskytuje rýchlu úľavu pacientom s HO (v slovenskom prieskume viac ako polovica pacientov pocítila úľavu už 1 hodinu po aplikácii, navyše 1 z 3 pacientov pocítil úľavu od svrbenia už do 30 minúť*)
  • Zlepšuje kvalitu života pacientov s HO
  • Sa aplikuje jednoducho

Emotralex je obohatený o silu prírodných extraktov:

  • Extrakt z rumančeka (protizápalový účinok)
  • Extrakt z nechtíka lekárskeho (pôsobí antisepticky a urýchľuje hojenie)
  • Extrakt z listov hamamelu (má sťahujúci účinok)

Emotralex neobsahuje anestetiká ani kortikoidy a preto nie je použitie Emotralex masti alebo čapíkov kontraindikované počas dojčenia alebo tehotenstva. Ak ste tehotná, alebo dojčíte, poraďte sa so svojím lekárom.

Čo sú to hemoroidy?

Hemoroidálne ochorenie je spôsobené chorobne rozšírenými žilami v oblasti konečníka. Poznáme aj pomenovanie „zlatá žila“ a dalo by sa povedať, že ide o chúlostivú záležitosť 21. storočia, ktorú mnohí podceňujú a neliečia. Neskôr sa hemoroidy stávajú bolestivejším ochorením a môžu sa pridružiť rôzne komplikácie.

Podľa toho, či sa vytvárajú vonku alebo vnútri konečníka, sa im hovorí aj vonkajšie alebo vnútorné hemoroidy. Často sú však aj kombinované hemoroidy. Každý druhý človek nad 50 rokov už mal minimálne 1 skúsenosť s hemoroidmi. Ide naozaj o veľký problém tohto storočia!

Spôsob použitia

Rektálna masť Emotralex

Pred použitím sa uistite, že balenie je neporušené, a tuba ako aj aplikátor sú nepoškodené. Masť sa má naniesť do okolia konečníka, ak je to možné, po vyprázdnení stolice alebo sedacom kúpeli, alebo malé množstvo masti (vo veľkosti hrášku) sa aplikuje do konečníka pomocou aplikátora.

Vždy pred a po použití Emotralex rektálnej masti si umyte ruky. Po použití umyte aplikátor teplou vodou a mydlom a zatvorte tubu ochranným uzáverom. Aplikátor môže používať iba jedna osoba.

Emotralex je dostupný aj vo forme 10 ks rektálnych čapíkov.

Lokálnu liečbu je vhodné doplniť aj systémovou liečbou liekom DetralexUpozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.