EMI Bomba do kúpeľa Sex Bomb jahoda 120 g

1×1 ks, bomba do kúpeľa

Značka: EMI

Bomba do kúpeľa s jahodovou vôňou - Zážitok plný pohody a romantiky Ak hľadáte spôsob, ako si dopriať nezabudnuteľné chvíle relaxácie a romantiky, bomba do kúpeľa s príjemnou jahodovou vôňou je presne to, čo potrebujete. Táto kúpeľová bomba dokáže z bežného kúpeľa spraviť skutočný zážitok, ktorý vám pomôže uniknúť zo stresu každodenného života.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
3,20
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: EMI Bomba do kúpeľa Sex Bomb jahoda 120 g 1×1 ks, bomba do kúpeľa

X015235

Hlavný popis produktu

Jahodová vôňa bombu oživí a naplní vašu kúpeľňu príjemnou atmosférou. Stačí len jednoducho vložiť bombu do vašej vane, kde sa postará o príjemný penuškavý efekt, vôňu a farebnú zmenu vody. Nechajte sa zahriať teplým kúpeľom a jemnou jahodovou arómou, ktorá poteší vaše zmysly a naplní vás pohodou.
Tento zážitok môžete ešte umocniť tým, že si pripravíte pohár šumivého vínka a postavíte si romantické sviečky okolo vane. Takto sa z kúpeľa stane skutočne nezabudnuteľný relaxačný a romantický moment, ktorý si budete pamätať.
Bomba do kúpeľa s jahodovou vôňou je tiež skvelým tipom na darček pre všetkých romantikov a milovníkov chvíľ strávených v kúpeľni. Je to spôsob, ako im darovať možnosť uniknúť do sveta relaxu a zmyslových zážitkov.
Výhody bomby do kúpeľa s jahodovou vôňou:
Príjemná jahodová vôňa pre potešenie zmyslov Farebná zmena vody a penuškavý efekt Relaxačný zážitok plný romantiky Skvelý tip na darček pre romantikov Nechajte sa zahriať teplým kúpeľom, jahodovou vôňou a romantickou atmosférou v kúpeľni. Bomba do kúpeľa s jahodovou vôňou vám pomôže vytvoriť si zážitok, ktorý si budete pamätať a oceniť.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.