EMI Bomba do kúpeľa červená ruža sada 8 ks

1×1 ks, bomba do kúpeľa

Značka: EMI

Darčeková sada šumivých bômb do vane - Relaxácia a pohoda vo vašom domácom kúpeľni Ak hľadáte dokonalý darček pre niekoho, kto si potrpí na chvíle relaxácie a radosť zo zmyslových zážitkov, darčeková sada šumivých bômb do vane je tým správnym výberom. Táto sada ponúka skutočný zážitok z kúpeľa, ktorý pomôže prečistiť myseľ, uvoľniť telo a vytvoriť príjemnú atmosféru.

Varianty podľa vône
U dodávateľa, doručenie do 5 dní
17,50
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: EMI Bomba do kúpeľa červená ruža sada 8 ks 1×1 ks, bomba do kúpeľa

X015236

Hlavný popis produktu

Gule do kúpeľa voňajú príjemne a ich šumivý efekt pridáva do vašich kúpeľov zábavný prvok. Stačí len pustiť jednu guľu do vane, a hneď sa začne uvoľňovať vôňa a vytvárať farebný efekt vo vode. Tento zážitok nie je len o vôni a farbách, ale aj o starostlivosti o vašu pokožku. Bôby obsahujú látky, ktoré ju hydratujú, vyživujú a zanechávajú jemnú a hebkú.
Okrem toho majú šumivé bomby aj pozitívny vplyv na psychickú pohodu. Uvoľňujúc sa vo vani so šumivými bômbami, môžete sa cítiť uvoľnene, odpočinute a zregenerované. Táto darčeková sada je preto ideálnym spôsobom, ako vytvoriť si svoj vlastný kúpeľný rituál pohody a relaxácie.
Darčeková sada šumivých bômb do vane obsahuje všetko, čo potrebujete na to, aby ste si vytvorili skvelý kúpeľový zážitok. Je to vynikajúci spôsob, ako potešiť blízkeho človeka, ktorý si zaslúži momenty starostlivosti a relaxu.
Výhody darčekovej sady šumivých bômb do vane:
Príjemná vôňa a farebný efekt v kúpeľnej vode Hydratácia a vyživenie pokožky Uvoľňujúci a regeneračný efekt pre psychickú pohodu Ideálny darček pre milovníkov relaxačných kúpeľov Darujte darčekovú sadu šumivých bômb do vane a doprajte svojmu blízkemu skutočný kúpeľný zážitok plný vône, farieb a relaxácie.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.