Eco by Naty Dámske vložky normal

1×14 ks, dámske vložky

Z prírodných materiálov, certifikované, nebielené chlórom a vhodné na citlivú pokožku. Vnútorná vrstva z organickej bavlny. Celkový obal aj obaly jednotlivých vložiek sú z certifikovanej 100% kompostovateľnej fólie vyrobenej z obnoviteľných rastlinných materiálov.

Zľava 10 % Zľava -10 % na vybrané produkty, po zadaní zľavového kódu: 1MNOC. Akcia platí iba 27. 5. do 23:59.
U dodávateľa, doručenie do 5 dní
3,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Eco by Naty Dámske vložky normal 1×14 ks, dámske vložky

X023023

Hlavný popis produktu

Hľadáte spoľahlivú ochranu počas vašich dní a zároveň vám nie je ľahostajné životné prostredie, ktoré sa dnes toľko zanáša nerozložiteľným odpadom? Zvoľte si dámske vložky Eco by Naty. Spĺňajú oboje ak tomu je ich nosenie maximálne pohodlné.
Dámske menštruačné vložky Eco by Naty sú ekologické z niekoľkých dôvodov:
sú vyrobené z prírodných materiálov a 100% rozložiteľné, a to vrátane obalov
vnútorná vrstva dotýkajúca sa pokožky je z organickej bavlny, vonkajší plášť je z geneticky neupravovaného (GM free) kukuričného škrobu
nenájdete v nich chemikálie, umelú hmotu, latex ani parfumy a nie sú bielené chlórom
neobsahujú živočíšne zložky a nie sú testované na zvieratách
100% kompostovateľné obaly z obnoviteľných prírodných materiálov.
Vďaka týmto vlastnostiam sú vhodné aj pre veľmi citlivú pokožku, ktorá sa v intímnych partiách nachádza. Pre absenciu chemických prvkov nebudú narušovať pH pokožky a sliznice. Funkčnosť eko dámskych vložiek Naty sa nijako nelíši od bežných hygienických vložiek. Vonkajšia fólia, vyrobená z kukuričného škrobu, spoločne so savou vrstvou spoľahlivo zadržuje tekutinu a nemusíte sa tak báť žiadnej nehody. Prírodné materiály navyše vložkám prepožičiavajú perfektnú priedušnosť.
Menštruačné vložky Eco by Naty sú vyrobené z kompostovateľných rastlinných materiálov, vnútorná vrstva vložky je z certifikovanej organickej bavlny a sú novo individuálne balené. Celkový obal aj obaly jednotlivých vložiek sú z certifikovanej 100% kompostovateľnej fólie vyrobenej z obnoviteľných rastlinných materiálov. Ich používaním tak môže vaše svedomie zostať úplne čisté. Celkové balenie vložiek je navyše menšie, pretože sú v ňom lepšie poskladané, takže vám nezaberie doma ani na cestách veľa miesta.
Dámske vložky Eco by Naty sú modernou, zodpovednou a spoľahlivou ochranou pre každú ženu. Boli navrhnuté tak, aby ich nosenie bolo komfortné. Sú tenké, diskrétne a skvele sa prispôsobia vašim krivkám. Vyskúšajte sama, ako príjemne sa môžete cítiť s vložkami, ktoré neobsahujú ropné plasty a syntetické látky.
Vložky sa pýšia certifikáciou ""OK Biobased"" od organizácie Vincotte. Vincotte je jedna z najviac náročných svetových neziskových organizácií, ktorá týmto potvrdzuje veľké množstvo použitých obnoviteľných surovín vo výrobe vložiek.
Vložky sú tiež testované pre obnoviteľnosť surovín podľa ASTM D6866. ASTM je nezávislá nezisková organizácia stanovujúca medzinárodné štandardy pre materiály, produkty, systémy a služby.
Všetky produkty Naty majú aj značku V-Label. V-Label je medzinárodne uznávaný, registrovaný symbol pre označovanie vegánskych a vegetariánskych produktov a služieb.
Vložky sú bez krídeliek.
Zloženie: Buničina (spôsob výroby: airlaid), organická bavlna, PLA polyetylén (biologicky rozložiteľná fólia), bezfarebný silikónový papier, viskóza, lepidlo na zdravotnícke použitie.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.