DS Laboratories sérum proti vypadávaniu vlasov stresom SPECTRAL F7 60 ml

1×60 ml, sérum proti vypadávaniu vlasov

Spectral F7 je prvé sérum na svete, ktoré chráni pred vypadávaním vlasov v dôsledku stresu.

37,29
Doprava zadarmo

O produkte: DS Laboratories sérum proti vypadávaniu vlasov stresom SPECTRAL F7 60 ml 1×60 ml, sérum proti vypadávaniu vlasov

X001526

Hlavný popis produktu

Obsahuje novoobjavenú unikátnu látku Astressin-B, ktorá potláča negatívny vplyv stresových hormónov na vlasy. Spoločnosť DS Laboratories ako prvá na svete používa túto látku v produktoch proti vypadávaniu vlasov. Je ideálnym doplnkovým ošetrením na zosilnenie účinku iných vlasových aktivátorov a sér. V zložení nájdete silný peptid Astressin B, ktorý sa skladá z 33 rôznych aminokyselín. Okamžite zlepšuje zdravie vlasových korienkov a zastavuje vypadávanie vlasov tým, že účinne blokuje receptory kortikotropínu - látky, ktorá sa v tele vytvára v reakcii na zvýšený stres.

Spectral F7 Activator je tiež skvelý ako doplnková liečba k ostatným produktom na vypadávanie vlasov z radu Spectral. Výrazne zvyšuje účinky a spoločne pomáha dosiahnuť maximálny účinok. V počiatočných štádiách vypadávania vlasov ho môžete použiť aj ako samostatnú liečbu. Pre koho je sérum Spectral F7 vhodné?

Pre mužov aj ženy

Rané štádium rednutia vlasov

Prevencia pre všetkých, ktorých trápi vypadávanie vlasov

Ako doplnok k iným vlasovým aktivátorom

Odporúčané použitie

Vhodný na doplnenie vlasových kúr, ako sú Spectral DNC-N alebo produkty s minoxidilom. Pred použitím pretrepte. Ak používate Spectral F7 ako samostatnú liečbu, t. j. v počiatočných štádiách vypadávania vlasov, aplikujte 6 injekcií do oblastí, kde vám vlasy vypadávajú najviac. Masírujte rovnomerne. Neoplachujte. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov používajte dvakrát denne. Po aplikácii si umyte ruky vodou a mydlom. Ak používate Spectral F7 na zvýšenie účinnosti vašej súčasnej liečby, aplikujte dávku 6 vstrekov z dávkovača raz denne po rannej liečbe vypadávania vlasov alebo večer pred aplikáciou večernej liečby. Medzi aplikáciami jednotlivých produktov počkajte aspoň 10 minút. Liečba liekom Spectral F7 je dlhodobá a pre dosiahnutie maximálneho účinku je dobré ju neprerušovať.

ZLOŽKY: VODA/VODA/VODA, GLYCERÍN, PROPANDIOL, LECITÍN, FENOXYETANOL, KAPRYLYL GLYKOL, GLYCÍN SOJA (SÓJOVÝ OLEJ), OKTAPEPTID-2, POLYSORBÁT 20, ACETYLTRIPEPTID-45 D-FENYLALANYL OKTAPEPTID-14 NORLEUCYL PENTAPEPTID-38 METYL LEUCYL DEKAPEPTID-26 NORLEUCYL GLUTAMYL METYL LEUCYL IZOLEUCÍNAMID, TRIPEPTID-1 MEDI, EDTA DISODNÁ.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.