DS Laboratories sérum proti vypadávaniu vlasov s Nanoxidilom SPECTRAL DNC-N 60 ml

1×60 ml, sérum proti vypadávaniu vlasov

5.0

Koncentrované sérum proti vypadávaniu vlasov s Nanoxidilom 5 %. Najúčinnejšie sérum na rast vlasov a brady dostupné bez lekárskeho predpisu. Účinne vyživuje korienky vlasov a naštartuje rast nových vlasov, fúzov alebo obočia bez vedľajších účinkov.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

38,99
Doprava zadarmo

O produkte: DS Laboratories sérum proti vypadávaniu vlasov s Nanoxidilom SPECTRAL DNC-N 60 ml 1×60 ml, sérum proti vypadávaniu vlasov

X001524

Hlavný popis produktu

SPECTRAL.DNC-N je najkoncentrovanejšie sérum proti vypadávaniu vlasov dostupné bez lekárskeho predpisu. Prvý komerčne dostupný produkt na svete s obsahom nanoxidilu účinne naštartuje rast nových vlasov, fúzov alebo obočia. Má priaznivý účinok na pokožku hlavy a zároveň lieči zápal pokožky hlavy. Revolučná aktivačná formula s nanoxidilom - účinnejšia ako minoxidil Molekuly nanoxidilu majú menšiu molekulovú hmotnosť, a preto sú schopné preniknúť hlboko do vlasového korienka.

Pomáhajú dodávať živiny potrebné na rast vlasov. Je účinnejší ako minoxidil a na rozdiel od neho nedráždi a nemá žiadne vedľajšie účinky.Budete mať opäť vlasy od korienkov až po končeky. Silná koncentrácia účinných látok stimuluje korienky a reaktivuje rast chĺpkov na temene (korune), v kútoch, v línii vlasov alebo dokonca v obočí. Prípravok účinne blokuje dihydrotestosterón (DHT) spôsobujúci androgénnu alopéciu a zároveň pôsobí preventívne proti vypadávaniu existujúcich vlasov. Najväčší účinok je viditeľný u ľudí so stredným až silným vypadávaním vlasov.Pre koho je sérum SPECTRAL DNC-N vhodné? Pre mužov a ženy, ktorí trpia vypadávaním vlasov.

Vhodné pre pokročilé štádiá vypadávania vlasov. Ak máte rednúce vlasy. Prevencia pri prvých príznakoch vypadávania vlasov. Účinný doplnok liečby po transplantácii vlasov. Odporúčané použitie Pred použitím pretrepte. Aplikujte 6 injekcií do oblastí, kde vám vlasy vypadávajú najviac. Rovnomerne vmasírujte a neoplachujte. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov používajte dvakrát denne. Po aplikácii si umyte ruky vodou a mydlom. Odporúčame používať najmenej 3 mesiace. Spectral DNC-N je určený pre hornú časť hlavy (vertex), ako aj rohy a celú hornú časť hlavy.

ZLOŽENIE: VODA/VODA/VODA, DENATUROVANÝ ALKOHOL GLYCERET-26, GLYCERÍN, KYSELINA AZELAOVÁ, FOSFOREČNAN DISODNÝ, KOFEÍN, POLYSORBÁT 80, PROPANDIOL, PYROKTÓN-OLAMÍN, ADENOZÍN, KYSELINA LYZOFOSFATIDOVÁ, MENTOL, PYROLIDINYL-DIAMINOPYRIMIDÍNOXID, MYRISTOYL-PENTAPEPTID-17, TRIPEPTID-1 MEDI, FOSFOLIPIDY, HYDROXID SODNÝ, KYSELINA GLYCYRRETÍNOVÁ, NARINGENÍN, RETINOL, LEUKONOSTOC/FERMENTAČNÝ FILTRÁT KOREŇA REĎKOVKY, LECITÍN, LYZOLECITÍN, EDTA, FENOXYETANOL, KAPRYLYL GLYKOL, VÔŇA (PARFUM), BENZYL BENZOÁT, BENZYL CINNAMÁT, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, BUTYLFENYL METHYLPROPIONAL


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.