Dr. Müller HYALOSAN Vaginálny gél

10×7,5 ml, tubičky

Značka: DR.MULLER

Zdravotnícka pomôcka, vaginálny gél s kyselinou hyalurónovou.

12,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Dr. Müller HYALOSAN Vaginálny gél 10×7,5 ml, tubičky

P99653 ADC

Zdravotnícka pomôcka, vaginálny gél s kyselinou hyalurónovou. 
Udržuje prirodzene vlhké a vďaka obsahu kyseliny mliečnej mierne kyslé prostredie vaginálnej sliznice. Používa sa na podporu regenerácie a obnovu prirodzeného stavu vaginálnej sliznice pri ťažkostiach spôsobených vaginálnou suchosťou spojenou s hormonálnymi zmenami vo všetkých fázach života ženy, predovšetkým v období menopauzy, po pôrode...a atrofiou vaginálnej sliznice a epitelu prejavujúcej sa svrbením, pálením, začervenaním, alebo nepríjemnými pocitmi pri pohlavnom styku.

Spôsob použitia

Prvých desať dní sa používa 1 tubička denne, potom každý druhý až tretí deň, najmenej po dobu 5 až 6týždňov. Je vhodný aj pre dlhodobé používanie v dávkovaní 1 až 2 tubičky týždenne.
Pred použitím si dôkladne umyte ruky. Po vybratí tuby z ochrannej fólie odstráňte uzáver vaginálneho aplikátora. Aplikujte v ľahu. Vložte aplikátor čo najhlbšie do pošvy a stlačením vytlačte obsah tuby. Aplikátor vyberte za stáleho stisku, aby sa gél nenasal späť do tuby. Po aplikácii zostaňte niekoľko minút v ľahu na chrbte, aby gél rovnomerne pokryl sliznicu pošvy. Na záver si opäť umyte ruky.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.