Dr.Michaels sada veľká

1×200 ml čistiaci gél + 250 g krém + 200 ml olej

Sade pre 3-krokovú kúru psoriázy. Čistiaci gél zastavuje olupovanie a vyhladzuje pokožku, krém pomáha potlačiť zápal v postihnutom ložisku a telový olej pokožku hydratuje a vytvára ochrannú vrstvu ktorá zvyšuje účinnosť krému.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

129,99
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo

O produkte

X25200

Krém: pomáha potlačiť zápal v chorom ložisku. obsahuje ovocné kyseliny a celý rad rastlinných výťažkov, napríklad z oleja z pšeničných klíčkov, mandlí, austrálskeho čajovníka, santalového dreva či sezamových semienok.

POUŽITIE

NA TELO:
• Ráno a večer po opláchnutí čistiacého gélu Dr. Michaels z pokožky a jemnom osušení pokožky, ošetrite pokožku Krémom Dr. Michaels lupienkové ložiská.

VO VLASOCH:
• Večer, po opláchnutí čistiacého gélu Dr. Michaels z vlasovej pokožky a jej jemnom osušení pokožky, ošetrite pokožku Krémom Dr. Michaels lupienkové ložiská vo vlasovej oblasti.
• Krém Dr. Michaels sa na lupienkové ložiská vo vlasovej oblasti aplikuje len večer.

 

Čistiaci gél: vhodný pre psoriázu (lupienku) a iné kožné choroby. Napomáha olupovaniu zrohovatenej vrstvy pokožky.

POUŽITIE

NA TELO:
• Ráno a večer na postihnutú, navlhčenú oblasť aplikovať čistiací gél Dr. Michaels namiesto bežného mydla alebo sprchového gélu.
• Čistiací gél Dr. Michaels nechajte posobiť 3–10 minút, potom dôkladne opláchnite vlažnou vodou a pokožku osušte.

VO VLASOCH:
• Večer na postihnutú, navlhčenú oblasť aplikujte čistiací gél Dr. Michaels namiesto bežného šampónu.
• Po 3–10 minútách dôkladne opláchnite vlažnou vodou, jemne osušte a na postihnuté miesta potom naneste krém a po aplikácii krému aplikujte ešte telový olej Dr. Michaels.
• Ráno aplikujte iba čisticí gél Dr. Michaels rovnakým spôsobom ako večer, ale krém Dr. Michaels ani telový olej Dr. Michaels ráno neaplikujte!

UPOZORNENIE: Pri používaní na tvári musíte byť opatrný, pretože pri kontakte s očami môže čisticí gél veľmi páliť.

 

Telový olej: vytvára ochrannú vrstvu na natrenom povrchu a zvyšuje účinnosť krému. Jeho hydratačný účinok je výsledkom jedinečnej kompozícia vybraných prírodných látok; obsahuje olej zo slnečnice, levandule, eukalyptu či rozmarínu.

POUŽITIE

NA TELO:
• Ráno a večer ošetrite lupienkové ložiská krémom Dr. Michaels.
• Po 3–10minútách naneste na ložiská tenkú vrstvu telového oleja Dr. Michaels.

VO VLASOCH:
• Večer ošetrite pokožku krémom Dr. Michaels.
• Po 3–10 minútách naneste na ložiská vo vlasovej oblasti tenkú vrstvu telového oleja Dr. Michaels.

UPOZORNENIE: Po dobu 3 hodín po aplikácii prípravkov Dr. Michaels sa nevystavujte slnečnému žiareniu! Súčasné užívanie fototerapie či všeobecne nadmerné opaľovanie sa v dobe kúry produktami Dr. Michaels výrazne nedoporučuje! Ovocné kyseliny totiž pôsobia ako peeling a šetrne prispievajú k olupovaniu zrohovatelej kože v postihnutých oblastiach. Koža sa môže pri tomto čistení kožných buniek na zdravých miestach stenšiť – preto pre ňu nie je fototerapia v pribehu tejto doby vhodná.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.