Dr.Max Wart Pen

1×3 ml

Značka: DR.MAX
Roztok na bradavice v pere určený na ošetrenie bradavíc a verúk v oblasti chodidiel, rúk, trupu, ramien a nôh.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
12,99
Doprava zadarmo

O produkte

X51692

Roztok na bradavice v pere určený na ošetrenie bradavíc a verúk v oblasti chodidiel, rúk, trupu, ramien a nôh.

Spôsob použitia

Bradavicu sa odporúča pred ošetrením ponoriť do vlažnej vody najmenej na 5 minút, aby sa zmäkčila pokožka. Ak je bradavica pokrytá tvrdou kožou, jemne sa zoškrabre povrch bradavice (napr. čepeľou nožničiek) a opatrne sa odstráni. Na bradavicu sa nemá používať pilník. Odporúča sa, aby deti ošetrila dospelá osoba.

  1. Viečko pera sa zloží.
  2. Bradavica sa jemne masíruje hrotom ošetrovacieho pera podobu maximálne 20 sekúnd. Malé množstvo bezfarebného roztoku okamžite preniká do bradavice. Opatrne sa ošetrí celá plocha bradavice a dbá sa pritom na to, aby sa perom nedotklo zdravej okolitej kože. Po aplikácii sa pero dôkladne uzatvorí.
  3. Aplikuje sa 3x týždenne (každý 2. deň a po 3 aplikáciách sa vždy robí 2-dňová prestávka) až 6 týždňov. Neprekračovať odporúčaný počet aplikácií.

Upozornenie: Výrobok je určený pre dospelých a deti staršie ako 4 roky. Ak si nie ste istí, či je hrot pera suchý, pritlačte hrot na kúsok absorpčného papiera a skontrolujte prietok roztoku. V prípade nepríjemných pocitov alebo bolesti prestaňte pero používať. V prípade silného pálenia, štípania alebo pri nanesení roztoku na zdravú kožu opláchnite studenou vodou. Nepoužívajte po uplynutí doby použiteľnosti. Spotrevujte do 6 mesiacom po prvom otvorení viečka. Uchovávajte pri teplote od 2 do 25°C. Skladujte výrobok mimo priameho slnečného žiarenia, uzavretý v tomto obale. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.