DR.MAX SYSTENZYM

1×180 tbl,

Značka: DR. MAX

Prípravok obsahuje kombináciu proteolytických enzýmov čisto rastlinného a fungálneho pôvodu (bromelaín, papaín, peptidáza a proteáza) obohatenú o rutín a kyselinu listovú (folát).

Na sklade v eshope
38,49 ušetríte 16,50 €

Pôvodná cena 54,99 €, zľava 30%

Najnižšia cena pred zľavou: 38.49 €
Doprava zadarmo

O produkte: DR.MAX SYSTENZYM 1×180 tbl,

X011134 ADC

Hlavný popis produktu

Folát prispieva k správnej funkcii imunitného systému a k správnej látkovej premene homocysteínu.
Gastrorezistentný poťah tabliet zaisťuje priechod enzýmov kyslým prostredím žalúdka až do tenkého čreva, kde dochádza ku vstrebaniu do organizmu.

Aktívne látky v 1 tabelete:
rutín zo Sofory japonskej (Sophora japonica) 50 mg, proteáza 4.5 (z Apergillus oryzae) 50 mg, papaín (z Carica papaya) 25 mg, bromelaín (z Ananas comosus) 16,7 mg, peptidáza (z Apergillus oryzae) 15 mg, kyselina listová/folát (kyselina pteroylmonoglutámová) 100 µg.

EÚ register zdravotných tvrdení publikovaný na stránke Európskej komisie
Výživové a zdravotné tvrdenia sa v zmysle aktuálne platnej legislatívy nesmú uvádzať na potravinách na osobitné lekárske účely.

Použitie
Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis.Prípravok sa užíva v dostatočnom odstupe medzi dvomi jedlami (viac v časti Spôsob použitia)Prípravok je potrebné zapiť (v prípade, ak to lekárnik povolí, je možné prípravok rozpustiť vo vode).Prípravok sa nesmie užívať alebo používať počas celej dĺžky tehotenstva. Prípravok sa nesmie užívať v období dojčenia (v prípade nutnosti užitia nedojčiť).Podávanie deťom a mladistvím mladším ako 18 rokov je kontraindikované.
Odporúčané dávkovanie:
Dospelí užívajú 1-2 tablety 3x denne.
Tablety sa prehltnú nalačno a zapijú sa dostatočným množstvom vody.

Upozornenie: Prípravok obsahuje siričitany. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Dbajte na vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl. Uskladňujte mimo dosah malých detí. Skladujte v suchu a tme pri teplote od 5 °C do 25 °C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením.

Aktívne látky
Ananas comosus (bromelia, ananás), bromelaín, Carica papaya (papája), kyselina pteroylmonoglutámová (Folát, vitamín B9), papaín, peptidázy, pleseň Koji (Aspergillus oryzae), proteáza, rutín, Sophora japonica (sofora japonská)


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.