Dr.Max Hot & Cold Therapy

1×1 ks, obklad, rozmer 12 × 29 cm

Značka: DR. MAX
5.0

Terapeutická podložka Dr. Max Hot&Cold Thermal Pad je teplá a chladivá gélová podložka na úľavu od bolesti. Môže sa používať opakovane. Rozmery 12 × 29 cm.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
6,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Dr.Max Hot & Cold Therapy 1×1 ks, obklad, rozmer 12 × 29 cm

X45528 ADC

Dr. Max Hot & Cold Therapy

Dr. Max Hot & Cold Therapy je univerzálna teplomrazivý vankúš, ktorý sa používa na liečbu a úľavu od bolesti svalov, kĺbov a iných podobných problémov.Pri použití na chladenie sa vankúš aplikuje na postihnuté miesto a poskytuje úľavu od bolesti a zápalu. Naopak, ak sa použije na ohrev, vankúš sa zohreje v mikrovlnnej rúre a potom sa aplikuje na postihnuté miesto. Teplo pomôže uvoľniť svaly a zlepšiť prietok krvi, čo môže pomôcť znížiť bolesť. Dr. Max Hot & Cold Therapy je praktický a pohodlný spôsob na liečbu a úľavu od bolesti, ktorý je vhodný pre každodenné použitie doma alebo na cestách.


Vlastnosti produktu:

  • Hrejivý a chladivý gélový vankúšik na opakované použitie.
  • Balenie obsahuje aj látkový obal s elastickou páskou na upevnenie.
  • Hrejivý obklad pomáha pri bolestiach svalov a chrbta, zmierňuje kŕče, uvoľňuje napätie a stimuluje krvný obeh.
  • Chladivý obklad pomáha zmierniť opuch, prináša úľavu pri bolestiach, pri bodnutí hmyzom a ľahkých popáleninách.
  • Gél je netoxický a bezpečný.

Dávkovanie a spôsob použitia:

HOT THERAPY

  • Zahriatie horúcou vodou:Vankúšik sa ponorí do nádoby s vodou, ktorá je zahriata na 80 °C, na max. 8 min. Nádoba s vodou musí byť po celý čas odstránená zo zdroja tepla.
  • Mikrovlnná rúra:Vankúšik sa vloží do nádoby s vodou. Rúra sa nastaví na výkon max. 600 W a vankúšik sa zahrieva max. 3 minúty.

COLD THERAPY

  • Chladnička alebo mraznička:Vloží sa do chladničky alebo mrazničky aspoň na 2 hodiny. Vankúšik zostáva pružný aj po schladení v mrazničke. Vankúšik sa vloží do látkového obalu a potom upevní na telo. Nechá sa ho priložený najdlhšie 20 minút a potom sa počká 20 minút, kým sa chladivý obklad znovu priloží.

 


Upozornenie:

HOT THERAPY

  • Nikdy neohrievajte obklad priamo v mikrovlnnej rúre ani inou metódou bez použitia vodného kúpeľa! Po vybratí z vodného kúpeľa vložte vankúšik do látkového obalu a nechajte ho priložený na požadovanom mieste tak dlho, ako vám to bude príjemné. Keď vankúšik dosiahne izbovú teplotu, znovu ho zahrejte. Vankúšik nezahrievajte prehnutý. Buďte opatrní pri vyťahovaní horúceho vankúšika z vody. Ak je príliš horúci, počkajte, kým vychladne, a až potom si ho priložte na telo. Vankúšik nezahrievajte v rúre alebo na priamom ohni. Ak je vankúšik zahrievaný príliš dlho alebo na príliš vysokú teplotu, môže prasknúť.

COLD THERAPY

  • Vankúšik je určený iba na vonkajšie použitie. Nikdy ho nepoužívajte priamo na pokožku, ale vždy ho najprv vložte do priloženého látkového obalu. Na vankúšik si nesadajte, ani sa oň neopierajte veľkou silou, vyvarujete sa tak možnému prasknutiu. Vankúšik nikdy nepoužívajte počas spánku. Neprikladajte vankúšik na poškodenú alebo citlivú pokožku. Pokiaľ vám nie je vankúšik príjemný, okamžite ho z tela odstráňte.

Pozorne si prečítajte celú písomnú informáciu predtým, ako začnete používať tento výrobok.


Ďalšie produkty rovnakej značky

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.