DR.MAX FEMTIME INTIMATE WASH ANTIBACTERIAL 250ML

1×250 ml, intímna hygiena

Značka: DR.MAX
Dr.Max Femtime Intimate Wash Antibacterial je čistiaci gél s antibacterial additive pre daily intimate hygiene žien a dievčat. Contains probiotic cultures, lactic acid and chlorhexidine.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
6,99
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X50017 ADC

Na každodennú hygienu intímnych partií žien a dievčat. Dr.Max Femtime Intimate Wash Antibacterial je umývací gél s obsahom probiotickej kultúry, kyseliny mliečnej a chlórhexidínu. Umývací gél pôsobí veľmi jemne a nedráždivo. Je založený na báze veľmi jemných a šetrných tenzidov (Coco Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Cocoamphoacetate atď.) s prídavkom bakteriálnych lyzátov Lactobacillus acidophilus.

Hlavné zložky: kyselina mliečna prispieva k udržaniu optimálneho pH 3,5 ak ochrane intímnych partií chlórhexidín je antibakteriálna prísada, ktorá pôsobí proti kvasinkám a baktériám zložka Dermsoft® Decalact pomáha odstrániť nepríjemný zápach a vaginálny diskomfort Použitie Používajte denne podľa potreby, potom dôkladne opláchnite vodou. Je vhodný aj počas menštruácie av priebehu tehotenstva. Upozornenie Určené len na vonkajšie použitie. V prípade precitlivenosti na niektorú zložku prestaňte gél používať. Ukladajte mimo dosahu detí.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.