Dr. Max DIGITAL PREGNANCY RAPID TEST

1×1 ks, digitálny tehotenský test

Značka: DR. MAX

Zdravotnícka pomôcka na samostatné testovanie určená na použitie v domácom prostredí.

6,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Dr. Max DIGITAL PREGNANCY RAPID TEST 1×1 ks, digitálny tehotenský test

X013526

Hlavný popis produktu

Digitálny tehotenský test je rýchlou kvalitatívnou detekciou ľudského choriogonadotropínu („hCG“) v moči, ktorá je vhodná na skorú diagnostiku tehotenstva. Hladiny hCG sa dajú detegovať v ľudskom moči 7 až 10 dní po otehotnení.

Použitie
Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis.
Pri použití sa postupuje podľa návodu v balení výrobku.
Roztrhne sa vrecko a vytiahne sa testovacie zariadenie.
Drží sa rukoväť jednou rukou, stiahne sa krytka a druhou rukou sa odhalí absorpčná špička. Počas testovania sa nikdy nedrží testovacie zariadenie absorpčnou špičkou nahor.
Používateľ môže test urobiť buď v prúde moču, alebo vo vzorke v nádobe. Na vykonanie testu je možné použiť vzorku moču odobranú kedykoľvek počas dňa. Optimálny je prvý ranný moč.
Symbol presýpacích hodín bude blikať, čím sa informuje, že test prebieha. Do 5 minút sa ozve druhé pípnutie a symbol presýpacích hodín prestane blikať. Potom sa na obrazovke objaví výsledok.

Upozornenie: Odberová nádobka na vzorku moču nie je súčasťou balenia. Výrobok je určený len na vyšetrenie ľudského moču in vitro. Výrobok je určený len na jedno použitie. Použite počas doby použiteľnosti. Opätovné použitie nie je povolené.
Test hCG je zvyčajne možné urobiť 2 dni pred očakávanou menštruáciou, najskôr však 4 až 5 dní pred očakávanou menštruáciou.
V prípade pozitívneho výsledku navštívte lekára a požiadajte o overenie tehotenstva.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.