Dr Konrad Ichtamol šampón

1×200 ml, medicinálny šampón

Značka: DRKONRAD

Ichtamolový medicinálny šampón bez sódium lauryl sulfátu (SLS). Je určený na umývanie vlasovej pokožky so sklonom k šupinateniu.

Zľava 10 % pri nákupe nad 19,90 € Zľava -10 % na vybrané produkty, po zadaní zľavového kódu: LETO1. Akcia platí iba 24. 7. do 23:59.
11,37
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Dr Konrad Ichtamol šampón 1×200 ml, medicinálny šampón

X024783

Hlavný popis produktu

Neparfumovaný šampón s obsahom ichtamolu (3%) a s antimikrobiálnou zložkou hexamidín. Neobsahuje sodium lauryl sulfát (SLS) ani sodium laureth sulfát (SLES). Prípravok má charakteristickú farbu a vôňu, ktoré nie sú na závadu. Veľmi dobre sa nanáša aj zmýva.
Prípravok môžu používať aj tehotné a dojčiace ženy a deti všetkých vekových skupín. Možno ho použiť už od novorodeneckého veku. Prípravok sa jemne vmasíruje do vlhkých vlasov až k pokožke. Nechá sa pôsobiť 5 minút a potom sa dôkladne opláchne vodou. Na dosiahnutie optimálneho účinku je potrebné aplikovať šampón denne počas celého týždňa, potom ešte 2 až 3-krát počas týždňa po dobu 4 až 6 týždňov. Po uplynutí tejto doby sa odporúča pravidelné používanie raz týždenne, aby sa zabránilo opätovnému výskytu lupín. Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami. Nepoužívajte na popáleniny a poranenú pokožku. Ak nedôjde k zlepšeniu stavu pokožky alebo ak dôjde k podráždeniu kože, prestaňte prípravok používať a poraďte sa s lekárom. Nepoužívajte v prípade alergie alebo precitlivenosti na niektorú zo zložiek prípravku.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.