DR.BROWNS CUMEL HAPPYPACI MEDICAL PREEMIE ZEL.

1×1 ks

Cumlík na podporu spustenia sacieho reflexu.

3,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: DR.BROWNS CUMEL HAPPYPACI MEDICAL PREEMIE ZEL. 1×1 ks

X52995

Hlavný popis produktu

Optimálne vykrojený tvar štítu cumlíka pod nosom dieťatka. Unikátne vykrojený štít cumlíka vyhovuje  používaniu CPAP masky či kŕmeniu sondou. Má rovnaký tvar ako Dr.Brown's náhradné cumlíky na úzke, Narrow, dojčenské fľaše. 100%ný silikón. Nie je vyrobený z latexu prírodného kaučuku. BPA free. Jednoduché čistenie. Vhodné do umývačky riadu, na sterilizáciu v mikrovlnnej rúre a na sterilizáciu parou.

Použitie
Pokyny na čistenie pre nemocnice: Cumlík je vhodný na viacnásobné použitie. Cumlík dôkladne umyte v horúcej vode s použitím saponátu. Dôkladne ho opláchnite a uistite sa, že všetky otvory a záhyby cumlíka sú voľné a čisté. Cumlíky sú vhodné do umývačky riadu aj na použitie v elektrickom a mikrovlnnom sterilizátore alebo na použitie v parných sterilizačných vreckách do mikrovlnnej rúry. V prípade centrálnej sterilizácie parou, sterilizujte na 120°C po dobu 20 minút.

Pokyny na čistenie v domácom prostredí: Manipulujte s cumlíkmi vždy s čistými rukami a na čistom povrchu. Pred prvým použitím sa odporúča sterilizovať ponorením do vriacej vody na 3 minúty. Dlhším varením môže dôjsť k zhoršeniu jeho kvality. Nechajte vychladnúť, vytlačte vodu zachytenú v cumlíku. Bežne umývajte v horúcej vode s použitím saponátu, dôkladne ho oplách-nite, nechajte riadne vysušiť. Pri použití umývačky riadu umiestnite cumlík do vrchnej časti.

Upozornenie
Upozornenia na zachovanie bezpečnosti a zdravia vášho dieťaťa: Dôkladne cumeľ skontrolujte pred aj po každom použití, najmä ak dieťaťu rastú zúbky. Otestujte pevnosť cumľa zatiahnutím za jeho koniec do všetkých strán. Cumeľ vymeňte ihneď, ak vykazuje akékoľvek známky opotrebovania, napr. praskliny alebo zmeny tvaru. Drobné časti môžu byť vdýchnuté a spôsobiť vážny úraz. Z bezpečnostných a hygienických dôvodov sa odporúča vymeniť cumeľ po 1–2 mesiacoch, aj keď nie je zjavne poškodený. Nepriväzujte na cumeľ stuhy a nedávajte cumeľ dieťaťu na krk – predstavuje riziko uškrtenia! Ak si dieťa vloží celý cumeľ do úst zachovajte pokoj a opatrne ho vytiahnite – je navrhnutý tak, že ho nie je možné prehltnúť. Neponárajte cumlík do sladkých nápojov, ani liekov, môže to vyvolať zubný kaz dieťaťa. Nenechávajte cumlík v sterilizačnej tekutine dlhšie ako odporúča výrobca, aby ste predišli poškodeniu materiálu. Skladujte na tmavom a suchom mieste. Nenechávajte dieťa s cumľom bez dozoru.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.