Dr.BROWN´S DOJČENSKÁ FĽAŠA OPTIONS+ 270 ml DUOPACK

Wide-neck, 0M+, anti-colic, sklenená, biela (so silikónovým cumľom level-1) 1x2 ks

Sklenená dojčenská fľaša so širokým hrdlom, vhodná pre deti od narodenia.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
22,49
Doprava zadarmo

O produkte: Dr.BROWN´S DOJČENSKÁ FĽAŠA OPTIONS+ 270 ml DUOPACK Wide-neck, 0M+, anti-colic, sklenená, biela (so silikónovým cumľom level-1) 1x2 ks

X46059 ADC

Sklenená dojčenská fľaša so širokým hrdlom, vhodná pre deti od narodenia.

  • Použitie s ventilom aj bez ventilu. 
  • Redukuje výskyt koliky, grganie, zvracanie a nadúvanie vďaka zníženému negatívnemu tlaku a nižšiemu vznikaniu vzduchových bublín. 
  • Pomáha zachovávať vitamíny C, A, E vďaka preukázane nižšej oxidácii.

Dojčenská fľaška, navrhnutá lekárom, Vám prináša patentovaný systém optimálneho prisávania vzduchu, ktorý výrazne znižuje výskyt bolesti brucha, zvracania, odgrgávania a  nafukovania. Vnútorný prietokový ventil zabraňuje tvorbe vzduchových bublín v materskom mlieku alebo v inej tekutine. Nedochádza k tvorbe vákua, čo napomáha eliminovať nepríjemný vnútroušný tlak. Svojím tvarom veľmi dobre imituje dojčenie a je ideálny na podávanie materského mlieka alebo inej tekutiny. Vyberte si správny cumlík. Dr.Brown's cumlíky sú z veľmi mäkkého, vysokokvalitného silikónu. Jednotlivé druhy sa odlišujú v prietoku. 

Balenie obsahuje: 2× sklenená dojčenská fľaša 270 ml, 2× silikónový cumeľ level-1, dvojdielny patentovaný vnútorný ventil, kefka na čistenie, návod na použitie. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Pri používaní postupujte podľa priloženého návodu.

Aj keď odporúčame a pre deti je najlepšie kŕmenie s použitím ventilu, je táto fľaša funkčná aj ako bežné fľaše bez ventilu. Niektorým rodičom vyhovuje možnosť odstrániť ventil, pre väčšie deti alebo ak už dieťa nemá príznaky koliky. Plynulý prietok sa zaistí pomocou cumlíka. Nepoužívajte na ohrievanie mikrovlnnú rúru, pretože nerovnomerným ohriatím vznikajú v mlieku alebo vo výžive horúce miesta. Vyskúšajte cumlík/náustok potiahnutím za špičku, a ak vykazuje akékoľvek známky opotrebovania, vymeňte ho. Vždy otestujte teplotu tekutiny vo fľaši pred kŕmením dieťaťa.

Upozornenie: Fľašu je možné používať len pod dohľadom dospelého. Nenechávajte dieťa s dojčenskou fľašou kŕmiť osamote a nedovoľte, aby počas kŕmenia kráčalo alebo bralo fľašu do postele.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.