Hlavný popis produktu
DR. ALTHEA ABC Glow Whipped Serum
Rozjasňujúce šľahané sérum s bakuchiolom a kolagénovou vodou 100ml
Ľahké penové sérum s kolagénovou vodou, bakuchiolom a rakytníkovou vodou intenzívne hydratuje, pomáha rozjasniť mdlú pleť a zanecháva ju hladkú, sviežu a prirodzene žiarivú bez lepkavého pocitu.
Hydratácia a prirodzené rozjasnenie
Keď pleť pôsobí unavene, mdlo a chýba jej sviežosť, DR. ALTHEA ABC Glow Whipped Serum jej prináša hydratáciu a prirodzené rozjasnenie v netradičnej penovej textúre. Sérum sa po kontakte s pokožkou premieňa z jemnej našľahanej peny na ľahkú vodovú esenciu, ktorá sa rýchlo vstrebáva a zanecháva pleť hebkú, hladkú a príjemne hydratovanú.
Toner a sérum v jednom kroku
Produkt spája vlastnosti hydratačného tonera a pleťového séra v jednom jednoduchom kroku. Ľahká formula nezaťažuje pokožku a je vhodná aj vtedy, keď chceš svoju rutinu zjednodušiť bez toho, aby si sa vzdala hydratácie a sviežeho glow efektu.
Kolagénová voda s bakuchiolom a rakytníkom
Základ receptúry tvorí kolagénová voda , ktorú dopĺňa bakuchiol, rakytníková voda, allantoin, glycerín a ďalšie hydratačné látky. Táto kombinácia pomáha podporovať pružnejší a hladší vzhľad pokožky, dodáva jej vlhkosť a zároveň prispieva k jasnejšiemu a oddýchnutejšiemu vzhľadu.
Prečo si ho obľúbiš
Dodáva okamžitú hydratáciu.
Ľahká formula pomáha doplniť pleti potrebnú vlhkosť bez ťažkého alebo mastného pocitu.
Podporuje prirodzený jas.
Pleť po aplikácii pôsobí sviežejšie, hladšie a zdravo rozžiarene bez mastného finišu.
Rýchlo sa vstrebáva.
Penová konzistencia sa pri aplikácii mení na vodovú esenciu, ktorá na pokožke nezanecháva nepríjemnú lepivosť.
Pomáha zjemniť textúru pleti.
Hydratačné a ošetrujúce zložky podporujú hladší, pružnejší a plnšie pôsobiaci vzhľad pokožky.
Výborne sa hodí pod make up.
Ľahký finiš pripraví pleť na ďalšie kroky rutiny bez zbytočného vrstvenia hutných textúr.
Hlavné zložky
Collagen Water tvorí hydratačný základ receptúry a pomáha podporovať hebký, pružný a plnšie pôsobiaci vzhľad pokožky.
Bakuchiol je rastlinná kozmetická zložka obľúbená v starostlivosti zameranej na jemnejšiu textúru, pružnosť a mladistvejší vzhľad pleti.
Hippophae Rhamnoides Water pochádza z rakytníka a dopĺňa starostlivosť o mdlú pokožku, ktorej chýba sviežosť a prirodzený jas.
Allantoin pomáha pokožku upokojiť, zjemniť a podporuje jej príjemný komfort.
Glycerin, Butylene Glycol a Propanediol patria medzi hydratačné látky, ktoré pomáhajú viazať vlhkosť a udržiavať pokožku hebkú.
Coptis Japonica Root Extract dopĺňa receptúru o starostlivosť zameranú na komfort a pokojnejšie pôsobiacu pokožku.
Fructan a Glucose podporujú hydratáciu a pomáhajú udržiavať pleť jemnú a príjemnú na dotyk.
Pre koho je vhodné
DR. ALTHEA ABC Glow Whipped Serum je vhodné najmä pre pleť, ktorá pôsobí mdlo, unavene alebo dehydrovane a potrebuje ľahkú starostlivosť bez zbytočného zaťaženia.
Oceníš ho aj vtedy, keď preferuješ jednoduchšiu rutinu a chceš jedným produktom spojiť intenzívnejšiu hydratáciu so sviežim a rozjasneným vzhľadom pokožky.
Vhodné typy pleti
Normálna pleť ocení ľahkú hydratáciu a prirodzene rozjasnený finiš.
Zmiešaná pleť môže využiť ľahkú textúru bez pocitu mastného zaťaženia.
Suchá a dehydrovaná pleť ocení kombináciu kolagénovej vody a hydratačných látok.
Citlivejšia pleť môže využiť upokojujúci charakter allantoinu a ďalších komfortných zložiek.
Mdlá a unavená pleť ocení starostlivosť zameranú na sviežejší, hladší a prirodzene žiarivý vzhľad.
Použitie
Po vyčistení pleti nanes jednu až dve pumpičky produktu do dlaní a následne ho rovnomerne rozotri po tvári. Jemne pokračuj v aplikácii, kým sa penová textúra nepremení a sérum sa úplne nevstrebe.
Následne pokračuj pleťovým krémom. Počas rannej rutiny nezabudni na SPF ochranu.
Ak chceš pleti dopriať intenzívnejšiu starostlivosť, môžeš približne tri pumpičky naniesť v hrubšej vrstve a použiť produkt ako bubble pack . Po krátkom pôsobení zvyšok jemne vklep do pokožky.
Hlavné vlastnosti
- Sérum má originálnu penovú konzistenciu , ktorá sa po nanesení na pokožku rýchlo premieňa na ľahkú vodovú textúru. Vstrebáva sa bez nepríjemného mastného alebo lepkavého filmu a zanecháva svieži pocit.
- Pokožka po aplikácii pôsobí jemnejšie, hladšie a hydratovanejšie. Prirodzene rozjasnený finiš je vhodný aj ako príprava pleti pred nanesením make upu.
- Vzdušná našľahaná pena sa pri kontakte s pleťou mení na ľahkú vodovú esenciu . Rýchlo sa vstrebáva a zanecháva pokožku hebkú, sviežu a hydratovanú s prirodzene žiarivým finišom bez nepríjemnej lepivosti.
Základné údaje
| Typ produktu | Rozjasňujúce šľahané pleťové sérum |
|---|---|
| Objem | 100 ml |
| Bežná aplikácia | Jedna až dve pumpičky po vyčistení pleti |
| Intenzívnejšie použitie | Približne tri pumpičky v hrubšej vrstve ako bubble pack |
| Textúra | Našľahaná pena, ktorá sa mení na ľahkú vodovú esenciu |
Pro tip: Sérum môžeš používať ráno aj večer po vyčistení alebo po toneri. Následne hydratáciu uzamkni pleťovým krémom. Počas rannej rutiny pokračuj SPF ochranou.
Penové sérum s kolagénovou vodou, bakuchiolom a rakytníkovou vodou pre hydratovaný a prirodzene rozjasnený vzhľad.
