Douxo S3 Seb šampón pre psy a mačky

1×200 ml

Značka: DOUXO S3

Luxusný rad šampónov a bezoplachových pien pre psy a mačky. DOUXO S3 SEB šampón pre psy a mačky je určený na mastnú a šupinatú kožu. Účinkuje proti zápachu, má seboregulačný účinok. Obsahuje ophytrium a seboliance.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
22,59
Doprava zadarmo

O produkte: Douxo S3 Seb šampón pre psy a mačky 1×200 ml

X54705

Hlavný popis produktu

Šampón je vhodný pre psy a mačky s mastnou a šupinatou kožou. Pomáha redukovať lupiny, prebytočný maz a nepríjemné pachy vďaka seboregulačnému účinku. Seboliance zároveň hydratuje a posilňuje ekosystém pokožky.

Pomáha pri rozčesaní srsti, reštrukturalizácii a zanecháva srsť jemnú a lesklú. Šampón je bez mydla, sulfátov, parabénov, nanočastíc a farbív.

Obsahuje ophytrium – čistenú prírodnú zložku z bradníka japonského. Ophytrium pôsobí na všetky 3 úrovne kožnej bariéry: mechanickú, mikrobiologickú a imunologickú. Ophytrium vďaka svojmu účinku posilňuje mechanickú bariéru pre vláčnu a dlhodobo hydratovanú kožu, obnovuje rovnováhu ochrannej mikroflóry pre zdravú kožu a upokojuje podráždenie pre pokojnú pokožku.

Hypoalergénna vôňa a pH prispôsobené pokožke psov a mačiek. Naviac veľmi praktické balenie s pumpičkou a ergonomickým tvarom.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.