Douxo S3 Seb pena pre psy a mačky

1×150 ml

Značka: DOUXO S3

Luxusný rad šampónov a bezoplachových pien pre psy a mačky. DOUXO S3 SEB pena pre psy a mačky je bezoplachová pena určená na mastnú a šupinatú kožu. Účinkuje proti zápachu, má seboregulačný účinok. Obsahuje ophytrium a seboliance.

22,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Douxo S3 Seb pena pre psy a mačky 1×150 ml

X54704

Hlavný popis produktu

Pena je vhodná pre psy a mačky s mastnou a šupinatou kožou, ktoré sa nerady kúpu. Pomáha redukovať lupiny, prebytočný maz a nepríjemné pachy vďaka seboregulačnému účinku. Seboliance zároveň hydratuje a posilňuje ekosystém pokožky.

Pomáha pri rozčesaní srsti, reštrukturalizácii a zanecháva srsť jemnú a lesklú. Nanášanie je jednoduché, pretože penu nie je potrebné oplachovať. Pena je bez parabénov, nanočastíc a farbív. Obsahuje ophytrium – čistenú prírodnú zložku z bradníka japonského. Ophytrium pôsobí na všetky 3 úrovne kožnej bariéry: mechanickú, mikrobiologickú a imunologickú.

Ophytrium vďaka svojmu účinku posilňuje mechanickú bariéru pre vláčnu a dlhodobo hydratovanú kožu, obnovuje rovnováhu ochrannej mikroflóry pre zdravú kožu a upokojuje podráždenie pre pokojnú pokožku. Hypoalergénna vôňa a pH prispôsobené pokožke psov. Naviac veľmi praktické balenie s pumpičkou a ergonomickým tvarom.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.