doTERRA Lemongrass Citrónová tráva olej Cymbopogon flexuosus

1×15 ml

Značka: DOTERRA
Citrónová tráva je obľúbeným masážnym olejom, ktorý poskytuje štipľavú dymovú vôňu a ponúka čistiace a tonizujúce účinky na pokožku.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

12,99
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo

O produkte

X55437

Popis Vysoká trváca rastlina citrónová tráva Lemongrass má jemnú citrusovú chuť a používa sa v ázijskej a karibskej kuchyni (do polievok, čajov a karí, podáva sa s rybami, hydinou, hovädzím mäsom a morskými plodmi.) Okrem svojej jedinečnej chuti, pri zmiešaní s peppermintom má esenciálny olej z citrónovej trávy tráviace výhody.Tiež čistí a tonizuje pokožku a pre tieto vlastnosti je súčasťou produktov starostlivosti o pleť. Citrónová tráva je ideálny olej používaný pri masážnej terapii. Svojou štipľavou, bylinkovou arómu, môže zvýšiť povedomie a podporiť pozitívny pocit.

Využitie

• Podporuje zdravé trávenie

• vhodný pre upokojujúcu masáž, uľaví boľavým svalom

• použitie v gastronómii

• prirodzene odpudzuje hmyz

Návod na použitie

Difúzia: Použite tri až štyri kvapky do difuzéra podľa vlastného výberu.

Vnútorné použitie: Zrieďte jednu kvapku do 120 ml tekutiny.

Miestne použitie: Naneste jednu až dve kvapky na požadované miesto.

Zrieďte s frakcionovaným kokosovým olejom doTERRA, aby ste minimalizovali akúkoľvek citlivosť pokožky. Upozornenia Produkty nie sú určené na liečbu a prevenciu chorôb a nenahrádzajú medicínsku liečbu. Uvedené informácie tejto web stránky vychádzajú z názorov, informácií a výskumu spoločnosti doTERRA.

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod dohľadom lekára, poraďte sa so svojím lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, vnútornými ušami, tvárou a citlivými oblasťami.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.